معدن نمک گرمسار

خرید مستقیم از معدن نمک گرمسار، شماره تلفن معدن نمک گرمسار ۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸ حسینی، خرید سنگ نمک دامی، قیمت سنگ نمک سختی گیر با هزینه حمل رایگان.

خرید سنگ نمک دامی

سنگ نمک دامی از جمله کانی هایی است که مصرف بسیار زیادی دارد و نبود آن ضررهای مالی و از طرفی آسیب های جانی را برای احشام به دنبال دارد.

احشام اعم از گاو و گوسفند نیاز مبرم به لیسیدن سنگ نمک برای دفع بیماری های زبان و دهان و از طرفی پاک شدن معده از هر گونه آفتی دارند و عدم دسترسی به موقع به سنگ نمک سبب می‌شود که حیوان به هر شیئی در اطراف خود چنگ بزند و قصد لیسیدن ان را داشته باشد.

بارها مشاهده شده و از طرف دامداران و دامپروران گزارش شده که گاو و گوسفند به دلیل نبود سنگ نمک شروع به لیس زدن در و دیوار دامداری کرده‌اند و حتی یکی از دامداران اظهار می‌داشت که گوسفندان شروع به خوردن پشم های همدیگر نموده اند.

طبیعتا راه اندازی و اداره دامداری هزینه های بسیار زیادی دارد و لازم است که همواره نسبت به تامین سنگ نمک جهت در اختیار قرار دادن حیوانات دقت لازم را داشته باشید تا از بروز ضررهای مالی جلوگیری نمایید.

معدن نمک گرمسار

فروش سنگ نمک خوراکی

سنگ نمک خوراکی اصطلاحی است که به سنگ نمک های بسیار کمیاب با خلوص بالاتر از ۹۹ درصد اطلاق می‌شود چرا که نمک تصفیه شده خوراکی نیز همواره خلوص بیشتر از ۹۹ درصد دارد و به همین جهت این سنگ نمک ها را نیز خوراکی می‌نامند.

البته ما همواره تاکید کرده ایم بنابر نظر وزارت محترم بهداشت فقط از نمک خوراکی تصفیه شده می‌بایست جهت رفع احتیاجات خود استفاده نمایید و استفاده خوراکی از سنگ نمک توصیه نمی‌شود.

سنگ نمک اعلاء با خلوص ۹۹٫۵ درصد که نوع بسیار کمیابی از سنگ نمک است توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو به فروش می‌رسد و از جمله محصولات صادراتی مجموعه به حساب می‌آید.

معدن نمک گرمسار

قیمت سنگ نمک سختی گیر

سنگ نمک مخصوص سختی گیری و تصفیه و همچنین احیای رزین باید از جنسی باشد که رسوبات ایجاد شده را بدون تحمیل نمودن رسوب اضافی به سیستم از بین ببرد.

در نگاه اول شاید تعجب کنید ولی این موضوع واقعیت دارد چرا که اگر سنگ نمک خود را به درستی انتخاب نکنید نه تنها عملیات سختی گیری شما موفقیت آمیز نخواهد بود بلکه مجبور به دوباره کاری خواهید شد چرا که سنگ نمک مخصوص سختی گیری نباید هیچگونه کلسیم و منیزیمی را به سیستم وارد نماید و باید سدیم خالص باشد.

یادداشت

برای خرید سنگ نمک سختی گیری در تمام ساعات شبانه روز می‌توانید سفارش خود را ثبت کرده و روز بعد در محل آن را تحویل بگیرید

معدن نمک گرمسار

کارخانه نمک گرمسار

کارخانه نمک گرمسار ارائه دهنده نمک خوراکی تصفیه شده ید دار و بدون ید با روش تبلور مجدد و بالاترین خلوص ۹۹٫۸ درصد در بسته بندی ۲۵ کیلویی می‌باشد برای خرید مستقیم نمک خوراکی از کارخانه با ما تماس بگیرید.

معدن نمک گرمسار

خرید از معدن نمک گرمسار

برای خرید راحت سنگ نمک از معدن نمک گرمسار کافیست با ما تمسا بگیرید و نوع سفارش خود را از قبیل سنگ نمک دامی، سنگ نمک سختی گیر، سنگ نمک مخصوص برش، سنگ نمک رنگی اعم از نارنجی و یا قرمز را ثبت نمایید.

معدن نمک گرمسار

تمامی سنگ نمک ها در مجموعه هالیتو توسط نیروهای یدی دست چین و بارگیری می‌شوند و سفارش سنگ نمک بدون خاکه برای مشتری ارسال می‌گردد.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *