آجر نمک

خرید مستقیم آجر نمک از تولیدی ویژه ساخت اتاق نمک، به ابعاد ۱۰*۱۵ و ۱۰*۲۰ و ضخامت ۳ تا ۵ سانتیمتر، در رنگ های نارنجی، قرمز، قهوه ای، سفید و سفید رگه دار.

 آشنایی با آجر نمک

سنگ نمک یک نمونه کانی پر مصرف است که به صورت طبیعی از معادن استخراج می‌شود که در این میان برخی از انواع سنگ نمک، قابل برش زدن و تبدیل به اشکال مختلف از جمله آجر نمکی را دارد.

آجر نمک اگر از سنگ نمک درمانی و با خلوص بالا انتخاب شده باشد دارای خواص درمانی بینظیر نیست و به همین جهت برای ساخت دیوار نمک از آجر نمک استفاده می‌شود.

آجر نمک

اگر در یک جمله بخواهیم آجر نمک را معرفی کنیم باید گفت سنگ نمک برش خورده در ابعاد مشخص شده است که دارای طول و عرض و ضخامت معینی است.

ایران در زمینه استخراج سنگ نمک از کشورهای بسیار پیشرو در این زمینه است و همین موضوع سبب شده تولید و برش سنگ نمک علاوه بر بازار داخل زمینه مناسبی جهت صادرات این محصول نیز باشد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو با دسترسی به بزرگترین معدن سنگ نمک خاورمیانه و کارگاه های تخصصی برش سنگ نمک، بیشترین میزان تولید آجر نمک را در ایران دارد.

آجر نمک

بازار آجرهای نمکی گرمسار

می‌دانیم که از سنگ نمک محصولات متنوعی وارد بازار می‌شود که می‌توان به عنوان یک محصول شاخص به آجر نمکی اشاره کنیم.

حتما تاکنون مکررا آجرهای سفالی را دیده‌اید و مشاهده نمودید که آجر ها به طور کلی ابزارهایی با اندازه مشخص هستند که از جنس های متفاوت چون سفال و نمک تولید می‌شوند.

به دلیل خواص بسیار زیاد سنگ نمک چندین سال است که سنگ نمک را به صورت آجری برش زده و برای ساخت دیوار نمک استفاده می‌کنند.

آجر نمک

برای تولید آجر نمکی ابزار خاص برش و مته مخصوص مورد نیاز است و قبل از همه اینها سنگ نمک متناسب با این کار باید در دسترس باشد.

بهترین نوع سنگ نمک مخصوص برش متعلق به شهر گرمسار است که از چگالی بسیار بالایی برخوردار بوده و به راحتی در برابر مته ریزش پیدا نکرده و پودر نمی‌شود.

با گسترش استفاده از اتاق نمک و دیوار نمک تولید آجرهای نمکی نیز در شهر گرمسار بسیار بیشتر از قبل شده است و در ۲ سال گذشته یکی از عمده فعالیت های مجموعه سنگ نمک هالیتو شده است.

آجر نمک

یادداشت

آجر نمک در دو سال گذشته توانسته تا ۳۰ درصد از بازار سنگ نمک آنتیک را اشغال کند که این امر نشان از بازار رو به گسترش این ماده معدنی است

عرضه انواع آجر نمک به صورت عمده

وقتی برای تهیه آجر نمک به بازار مراجعه می‌کنیم با نمونه های مختلفی از محصولات مواجه می‌شویم که هر کدام از آن ها در درجه کیفی خاصی ارائه می‌شوند.

به همین سبب است که مشتریان آجرها را می‌توانند در قیمت های متفاوتی تهیه کنند و به دلیل خاصیت درمانی که از آجر نمک سراغ داریم باید آجر نمک تولید شده از سنگ نمک درمانی را اولویت خرید خود قرار دهیم.

آجر نمک

آجرهای نمک بنا بر استفاده و کاربردی که دارند می‌توانند متفاوت باشند به طور مثال آجر نمک مخصوص دیوار نمک با آجر نمک تبلیغاتی متفاوت است چرا که آجرهای تبلیغاتی اکثرا به صورت مربع شکل و رنگ سفید یک دست هستند ولی آجرهای دیوار چینی در رنگ های مختلف و ضخامت ۳ سانت تهیه می‌شوند که بتوانند نور ر ا به راحتی عبور دهند.

تولیدی بهترین آجر نمک در ایران

بهترین آجر نمک در بازار کشور مان توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد زیرا از سنگ نمک معدنی استفاده شده و به بهترین شکل ممکن برش خورده است.

تغییر ضخامت آجر نمک تغییری در قیمت ایجاد نمی‌کند و ضخامت از ۳ تا ۵ سانت به اتتخاب مشتری بدون هیچگونه اقزایش قیمتی قابل انجام است.

آجر نمک

کاربرد آجر نمک

آجر نمک با توجه به این که از محصولات پر فروش سنگ نمک است به طور عمده تولید می‌شود و به صورت تکی عرضه نمی‌گردد.

این آجر ها را وقتی می‌خواهیم تهیه کنیم فروشنده نمونه های متنوعی را به ما ارائه می‌دهد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد.

مهمترین نکته در خرید آجر نمک گونیا بودن آن است چرا که اگر آجر نمکی گونیا نباشد حتی با قیمت نازل نیز آن را تهیه کنید شما متضرر خواهید شد چرا که قابلیت اجرای دیوار نمکی را نخواهد داشت.

آجر نمک

عمده ترین کاربرد آجرهای نمکی ساخت موارد زیر است:

 • ساخت دیوار نمک
 • ساخت اتاق نمک
 • استفاده تبلیغاتی(برچسب و حکاکی)

شاید اگر این کاربردها را به صورت درصدی بیان کنیم ۶۰ درصد جهت ساخت اتاق نمک ۳۵ درصد ساخت دیوار نمک و تنها ۵ درصد جهت موارد تبلیغاتی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

آجر نمک

صادرات آجر نمک به کشور های همسایه

در بازار صادراتی زمینه فروش کاملا با داخل ایران متفاوت است چرا که اصلی ترین رقیب ایران که کشور پاکستان است نیز در بازارهای جهانی حضور دارد.

متاسفانه تجار پاکستانی به لطف سالها حضور زودتر و پیشتر از ما در بازارهای بین المللی، تقریبا تمام مقاصد صادراتی دنیا را در قبضه خود دارند و برای ورود و عرضه محصولات ایران به کشورهای دیگر رقابت بسیار مشکل است.

از آنجا که عرضه سنگ نمک رنگی یکی از مشکلات ما در بازار خارجی است و مشتریان آجر نمک رنگی را به سفید ترجیح می‌دهند کار را برای تولید کننده ایرانی بسیار مشکل نموده است.

آجر نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو به دلیل داشتن معدن سنگ نمک این مشکل را کمتر از سایر شرکتها دارد و می‌تواند سفارشات بسیار سنگین را نیز با قیمت مناسب و با تنوع رنگی تولید و صادر نماید.

روش های فروش آجر نمک در بازار های ایرانی متفاوت است که هر کدام از آن ها خدمات خاص خود را می‌طلبد.

خریدارانی که برای تهیه آجر های نمکی به بازار ها مراجعه می‌کنند هر کدام شرایط خاصی را برای خرید دارند که بر همین مبنا اقدام به معامله می‌کنند.

آجر نمک

کشور های متقاضی برای صادرات آجر نمک بسیار است که آلمان، ترکیه و ایالات متحده عربی از جمله این موارد می‌باشد همچنین لازم به ذکر است که فروش آجر نمک از طریق صادرات بیشترین سود دهی را برای شرکت های تولید کننده به همراه دارد.

لیست قیمت آجر نمک

با وجود کارایی که از آجر نمک در تولید اتاق های نمکی سراغ داریم انتظار بازار های فروش پر رونقی برای این محصولات می‌رود.

به همین سبب متقاضیان زیادی در صدد تهیه این محصولات بر می‌آیند که زمینه را برای فروش آجر ها به طرق مختلفی فراهم می‌آورد.

وقتی روش های فروش تنوع داشته باشد سبب می‌شود خریداران با در نظر گرفتن شرایط خود به راحتی برای خرید اقدام کنند.

آجر نمک

سفارش بهترین آجر نمک به صورت اینترنتی

برای سفارش آجر نمک نیازی به حضور فیزیکی نیست چرا که ما امکان ارسال نمونه و قبول سفارش به صورت غیر حضوری را داریم.

پس از بررسی نمونه و در صورت تایید هر تعداد که آجر نمک بخواهید برای شما تولید و ارسال می‌شود چرا که این کار در وقت و هزینه شما به شدت تاثیر گذار است.

آجر نمک

عمده فروشی آجر نمک در اصفهان

مجموعه سنگ نمک هالیتو برای راحتی بیشتر مشتریان در ۳ شهر گرمسار، قم و اصفهان اقدام به راه اندازی کارگاه های تخصصی برش سنگ نمک نموده است.

این امر کمک زیادی به تسریع در روند تولید و پاسخگویی به نیاز مشتریان دارد.

آجر نمک به طور کلی دو کاربرد عمده دارد که یکی آجر چینی در اتاق، غار و گنبد نمکی و دیگری اجرای طرح های زیبای دکوری می‌باشد.

آجر نمک

کاربرد های مورد نظر سبب جلب توجه مشتریان زیادی می‌شود حتی بسیای از افراد قصد ساخت دیوار نمک کوچکی در منزل دارند که مجموعه هالیتو برای این افراد نیز آجر نمک را ارسال می‌کند.

یادداشت

برای محاسبه رایگان تعداد آجرهای نمکی برای ساخت دیوار نمک تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی

انواع سنگ نمک برش خورده رنگی

آجر نمک را در درجه های کیفی متفاوت می توان تهیه کرد که هر کدام از آن ها قیمت مشخص شده ای دارند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو  آجرهای نمک خود را با قیمتی بسیار رقابتی عرضه می‌کند که در این میان آجرهای رنگی طرفداران زیادی دارد.

آجر نمک

انواع آجر رنگی نمکی به قرار زیر است:

 • قرمز
 • نارنجی
 • جیگری
 • سفید رگه نارنجی
 • سفید رگه قرمز
 • قهوه ای

نمایندگی فروش اتاق نمک

در شهر خودتان می‌توانید تجارتی بسیار پر رونق را داشته باشید چرا که ساخت دیوار نمک مانند دیوار سنگ آنتیک بسیار سودآور است.

در کنار فروش آجر نمکی کار نصب و ساخت دیوار نمکی آماده را نیز به محصولات اضافه کنید و ببینید که سیل مشتریان به سوی شما سرازیر خواهد شد.

اگر شما نمایندگی محصولات هالیتو را در هر شهری داشته باشید ما می‌توانیم مشتریان زیادی را به سمت شما هدایت کنیم.

آجر نمک

سنگ نمک صفحه ای آشپزی

اکنون که صحبت از آجر نمک شده خوب است به سنگ نمک مخصوص آشپزی نیز اشاره کنیم.

سنگ نمک مخصوص آشپزی که در حقیقت همان آجر نمک ولی از نوع بزرگتر آن است می‌تواند برای طبخ غذاهای کبابی مورد استفاده قرار گیرد.

سنگ نمک های صفحه ای به دلیل اینکه طعم شور مزه و ملایمی را به غذا می‌دهد بسیار پرطرفدار است خصوصا برای افرادی که نمک زیادی برای آنها مضر است بسیار مناسب است.

آجر نمک

این محصول به صورت تکی و عمده در مجموعه سنگ نمک هالیتو عرضه می‌شود.

ساخت اتاق نمک

مجموعه هالیتو در کنار تولید آجر نمکی کاملا مسطح و حرفه ای، ساخت اتاق نمک را با دور روش آجر نمکی و غار نمکی انجام می‌دهد.

ساخت اتاق نمک در چند سال اخیر تنها از جنبه درمانی مورد بررسی قرار نگرفته و اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم ۹۰ درصد افراد قصد درآمد زایی از اتاق نمک را دارند و فقط ۱۰ درصد اتاق نمک را جهت استفاده شخصی لازم دارند.

آجر نمک

البته ناگفته نماند در سطح دنیا از ۱۵ سال قبل و ورود بخش خصوصی به این حوزه سبب رشد ساخت اتاق نمکی شد.

اتاق غار نمک چیست؟

اتاق های غار نمکی در واقع همان اتاق نمک است ولی در و دیوار آن به شکلی ساخته می‌شود که فرد با قرارگیری در فضای اتاق حس ایستادن در یک غار نمک طبیعی را خواهد داشت.

از ویژگی های بسیار جذاب اتاق غار نمکی خاص بودن آن برای مشتری است به گونه ای که اکثر افراد پس از استفاده از غار نمک، تصاویر آن را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند.

آجر نمک

همین موضوع نشان می‌دهد که یک غار نمک چقدر توان جلب و جذب مشتری دارد و درآمد شما را به شکلی باورنکردنی افزایش می‌دهد.

دیوار نمک به جای دیوار سنگ آنتیک!

از سالها قبل مرسوم بوده که در منازل ولو به اندازه یک مکترمربع دیوار سنگ آنتیک ساخته شود ولی جالب است بدانید در دوسال گذشته رشد استفاده از دیوار نمکی به جای دیوار سنگ آنتیک بسیار زیاد شده است.

علت اصلی این امر خواص بیشمار دیور نمک است چرا که سبب تولید یون منفی شده و خصوصا اثرات منفی دستگاه های الکتریکی را خنثی می‌کند.

آجر نمک

همچنین دیوار نمک دارای زیبایی بسیار زیادی است و امکان ساخت و اجرا در اماکن زیادی را دارد که از آن جمله :

 • مطب پزشکان و سالن انتظار
 • میز پذیرش
 • ورودی اماکن تجاری
 • و …

سنگ نمک برش خورده

سنگ نمک های برش خورده استفاده های فراوانی دارد که از جمله معروفترین سنگ نمک های برش خورده آجر نمک، سنگ نمک تریینی یا همان سنگ نمک دکوری است.

این دو مورد سبب شده مشتریان در هر نقطه از دنیا که زندگی می‌کنند به این ماده طبیعی جذب شوند و از آنها استفاده کنند.

در ادامه تصاویری از زیباترین کارهای ساخته شده در مجموعه هالیتو به نمایش گذاشته شده است.

 

منبع: مرجع قیمت سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *