نمک سختی گیر

خرید عمده نمک سختی گیر اعلاء با بسته بندی ۲۰ کیلویی، تحویل رایگان در سراسر تهران، ارسال تمامی سفارشات کمتر از ۲۴ ساعت، امکان ثبت سفارش در تمامی ساعات شبانه روز.

صادرات نمک سخت برای تجارت هر کشور بسیار مهم است. ایران با ۶۸ نوع ماده معدنی از نظر تنوع منابع در رتبه دهم قرار دارد. در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد نمک در ایران از معادن گرمسار استخراج می شود که برخی از آنها به عنوان نمک سختی گیرمصرف می شود.

نمک سختی گیر

انواع نمک مورد استفاده در سختی گیر

نمک یک ماده معدنی با ذخایر نامحدود در جهان است که به طور گسترده در صنایع مختلف از جمله پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد. ایران از نظر تنوع معادن نمک در رتبه هشتم قرار دارد. از نظر تولید و استخراج، یکی از هفت کشور برتر جهان است. سهم ایران از نمک صادراتی جهان کمتر از ۳ درصد است. چین بزرگترین تولیدکننده نمک در جهان است. پس از چین، ایالات متحده و هند دومین و سومین تولید کننده بزرگ نمک در جهان شدند.

معادن نمک ایران در مناطق مختلف و دریاچه های مختلف از جمله دریاچه قم و ارومیه دارای ذخایر زیادی از این ماده معدنی است. دریاچه ارومیه دارای بیشترین ذخایر نمکی در کشور است، اما به دلیل مشکلات موجود، کیفیت نمک در این دریاچه تغییر کرده و کاهش یافته است.

انواع نمک های موجود:

  • نمک طبیعی
  • نمک معدنی
  • نمک هیمالیا

نمک یکی از مواد اساسی بدن است و نمک در کشورهای مختلف از جمله ایران تولید می شود و در انواع مختلفی خریداری می شود. انواع مختلف نمکی مانند نمک ایرانی در بازار خریداری می شود. برخی نمک ها به شکل نمک های سنگی هستند که در گذشته بیشتر از الان مورد استفاده قرار می گرفتند. بعضی از نمکهای دیگر درصد کمی از غذا دارند و به عنوان دکوراسیون در رنگ ها و شکل های مختلف استفاده می شوند.

نمک سختی گیر

مرکز فروش نمک سختی گیر

قیمت روزانه نمک های صنعتی تصفیه شده و غیر پالایش شده با کیفیت صادرات که در بسته بندی های گونی و فله ای ارائه می شود، با توجه به بازار خرید و فروش نمک سختی گیر تعیین می شود.

در هر تجارت، تجارت با چشم انداز و وسعت بال امکان پذیر است. با توجه به فروش و خرید عمده نمک صنعتی، به دلیل تنوع گرانول و انواع مختلف این محصولات، کارشناسان ما در این شرکت با ذکر تفاوت ها، لیست کاملی از نمک های صنعتی تصفیه نشده تهیه کرده و انتخاب مناسبی را برای خریداران محترم ارائه می دهند.

نمک سختی گیر

با توجه به طیف گسترده ای از محصولات و طیف گسترده ای از نمک های تولید شده، مشتری ممکن است نمک را نشناسد. در این حالت نمونه به آنها تحویل داده می شود تا با اطلاعات کافی تصمیم گیری شود.

بسته بندی با توجه به نوع استفاده، محل تحویل، مدت زمان مصرف و نقاط مورد نظر خریدار تعیین می شود، به گونه ای که در صورت مصرف داخلی یا صادرات، کار به بهترین روش انجام می شود و مطابق مورد نظر و تحویل می شود.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *