سنگ نمک نارنجی

خرید عمده سنگ نمک نارنجی مرغوب و صادراتی با امکان تحویل در هند و چین،امکان انجام تشریفات گمرکی در کشور مقصد و تحویل مستقیم کالا، بسته بندی جامبو بگ، پایین ترین نرخ حمل دریایی

سنگ نمک نارنجی مرغوب قابلیت خرید عمده را دارد و مشتریان عزیز برای راحتی کار می توانند به روش های مستقیم و بدون واسطه این مدل سنگ را سفارش دهند و از آن برای تزئینات مختلف استفاده نمایند.

سنگ نمک نارنجی

معرفی انواع سنگ نمک رنگی

سنگ نمک رنگی دارای انواع و اقسام مختلفی است که در ادامه مطلب به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم. تمامی شما عزیزان کم و بیش با این ماده خوراکی آشنا هستید که به عنوان یکی از مشهورترین مواد معدنی در جهان شناخته شده است.

در ادامه به معرفی سنگ نمک می پردازیم:

  • سنگ نمک تزیینی
  • سنگ نمک دامی
  • سنگ نمک هیمالیا
  • سنگ نمک چراغ دار

هر یک از این سنگ ها شامل مدل های رنگی می شوند که از لحاظ کارایی با یکدیگر متفاوت هستند و هر یک از آن ها قیمت های مختلفی را دارا می باشند که مشتریان عزیز می توانند بنا به نیاز و سلیقه ای که دارند نمونه های متفاوتی از سنگ های نمک رنگی را تهیه نمایند.

اغلب سنگ های نمک رنگی جز مدل های غیر خوراکی بوده و بیشتر برای تزئین مورد استفاده قرار می گیرند که می توانید به راحتی آن ها را در بازارهای فروش و در مدل های متنوع ببینید.

سنگ نمک نارنجی

مرکز فروش سنگ نمک نارنجی

سنگ نمک نارنجی در مراکز و نمایندگی های معتبر و با روش های متعددی به فروش می رسد این مدل سنگ اغلب به شکل انبوه وارد بازارهای فروش شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

قیمت نمک نارنجی به موارد گوناگونی از جمله برند تولیدی، نحوه تولید، کیفیت آن، جنس، ضخامت و غیره بستگی دارد به همین علت نمی‌توان یک قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت و همه روزه با توجه به شرایط اقتصادی کشور قیمت این محصول هم بالا و پایین می شود.

سنگ نمک نارنجی

مشتریان عزیز می توانند به روش های متفاوت نمونه هایی از این سنگ ها را از بازارهای داخلی و خارجی تهیه کنند اما پیشنهاد ما این است اگر زمان کافی برای مراجعه به مراکز فروش را ندارید بهتر است روش های خرید اینترنتی را انتخاب کنید.

بازار اصلی سنگ نمک نارنجی خارج از کشور است و در داخل کشور نیز عمده مصرف کننده این محصول، کارگاه های برش سنگ نمک و تولید کنندگان سنگ نمک تزیینی و یا آجر نمک می باشند.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *