اتاق نمک درمانی

خرید سنگ نمک مخصوص اتاق نمک درمانی، آجر نمک درمانی کاملا گونیا، نمک مخصوص پاشش، نمک مخصوص کف، چسب مخصوص آجر نمک با گارانتی مادام العمر.

خرید سنگ نمک اتاق نمک درمانی به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی آنلاین انجام می شود که نرخ این محصول از طریق سایت ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. خرید عمده سنگ نمک باعث سودآوری بیش تر و قیمت ارزان تر را موجب می شود.

اتاق نمک درمانی

خواص نمک درمانی از دیدگاه طب سنتی

خواص سنگ نمک در طب سنتی این است که این محصول طبیعت گرم و خشک دارد و برای افرادی که دارای طبعی سرد و تر هستند مفید است. از این محصول برای درمان افسردگی و اضطراب به کار می رود و بیمارهای پوستی مثل اگزما، آکنه و ….. را درمان می کند.

این محصول التهابات بدن را کاهش می دهد و راه تنفسی افرادی که تحت درمان نمک درمانی قرار گرفته اند را پاک سازی می کند. سنگ نمک یون های منفی موجود در بدن را کم می کند که باعث می شود هورمون سروتونین در بدن بیش تر تولید شود، سروتونین هورمون شادی است که باعث نشاط و خوشحالی در فرد می گردد.

سنگ نمک باعث از بین رفتن علائم سیگار کشیدن مثل تنگی نفس، سرفه و خس خس سینه می شود. این نمونه ضد آلرژی است و برای بیمارانی که  آسم و برونشیت و… دارند بسیار مفید است.

اتاق نمک درمانی

قیمت سنگ نمک اتاق نمک درمانی

قیمت سنگ اصل در بسته بندی مخصوص با توجه به خرید مشتریان محاسبه می شود و نرخ نهایی تعیین می گردد. سنگ نمک درجه یک ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد. هرچه مرغوبیت این محصول بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد.

یادداشت

ساخت اتاق نمک به روش نمک پاشی حدود ۱۰ میلیون تومان و با آجر نمک حدود ۲۵ میلیون تومان هزینه دارد
البته قیمت بر اساس متراژ و نوع مصالح تغییر خواهد کرد

سنگ نمک اصل ارزان را می توان از طریق سایت اینترنتی که این محصول را به صورت کلی و جزیی می فروشد خریداری کرد، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت سنگ داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب این محصول را خریداری کنیم.

سنگ با توجه به نوعی که در کارخانه تولید می شود در قیمت های مختلف به فروش می رسد. این محصول برای مشتریانی که به صورت جزیی سنگ نمک اتاق نمک درمانی را می خواهند برای آن ها در بسته بندی مخصوص با قیمت روز ارائه داده می شود ولی برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان سنگ نمک هستند برای آن ها عمده ای و با قیمت ارزان صورت می گیرد.

اتاق نمک درمانی

اگر این محصول به صورت عمده ای خریداری شود در کاهش قیمت تاثیر زیادی دارد. این مرکز با توجه به کیفیت سنگ نمک قیمت های مختلفی را به خریداران می دهند.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *