سنگ نمک دام

خرید سنگ نمک دام به قیمت کارخانه، خرید مستقیم و بارگیری سنگ نمک از معدن، امکان بسته بندی سنگ نمک دامی در کیسه جامبو و ۳۰ کیلویی جهت صادرات به قطر و گرجستان.

از سالیان دور ارزش غذایی نمک در رژیم انسانها به اثبات رسیده، اما نباید فراموش کنیم که نمک برای دام و طیور نیز ارزش تغذیه ای بالایی دارد، سنگ نمک دام محصولی بوده که نمک مورد نیاز دام را به بهترین شکل ممکن تامین میکند.

سنگ نمک دام

خواص سنگ نمک برای سلامتی دام

آیا میدانید این سنگها چه فوایدی برای دام دارند؟

 • پیشگیری از مشکلات گوارشی: تعداد زیادی از بیماریهای گوارشی ناشی از میکروبهایی میباشد که در دهانه معده تجمع میکنند، اگر دام نمک کافی را دریافت نکند با فعالیت این باکتریها دام دچار بیماریهای گوارشی زیادی میشود و دامدار مجبور میشود هزینه زیادی را صرف درمان آنها کند.
  وارد شدن نمک همراه با غذاهای دیگر به معده این میکروبها از بین میروند و از بیماریهای مذکور پیشگیری میشود.
 • افزایش جذب اسیدهای آمینه مصرفی دامها : جالب است بدانید ترکیبات موجود در نمک در جذب بسیاری از عناصر از جمله آمینواسیدها کمک کننده میباشند، و باعث افزایش جذب آنها میشوند.
  حال فرض کنید رژیم دام فاقد نمک باشد در این صورت حیوانات علیرغم علوفه زیادی که میخورند لاغر هستند، در نتیجه این امکان وجود دارد که شما به علت ضرر زیاد ناشی از فروش کم گوشت یا شیر، مجبور به ترک این کار شوید.
  اگر دام از نمک به میزان لازم استفاده کند، رشد جسمی مناسبی را خواهد داشت و شما با میزان هزینه مساوی در خرید علوفه گوشت بیشتری را به فروش میرسانید.
 • تنظیم مایعات بدن دام: همانطور که میدانید بیشتر وزن یک موجود زنده را آب تشکیل میدهد، نمک با تنظیم مایعات بدن نقش بسزایی در سلامت کلی حیوان دارد.
 • تقویت سیستمهای عصبی و هورمونی گاو: اعصاب و هورمونها راههای ارتباطی اجزاء مختلف بدن با یکدیگر میباشند لذا اگر این اجزا نتوانند به درستی کار کنند، بدن حیوان هماهنگی کافی را نداشته، که این امر منجرم به بیماریهای زیادی در قسمتهای مختلف بدن میشود.
  نمک یکی از مهمترین عناصری میباشد که برای عملکرد مناسب این سیستمهای ارتباطی بدن لازم میباشد.
 • تقویت کننده عضلات داخلی بدن مثل قلب: باید به این نکته توجه داشت آنچه که امکان دارد سلامت حیوان را به خطر بیندازد ارگانهای مهمی میباشد که بخش داخلی بئن دام جایگرفته اند.
  اگر این قسمتها آسیب ببینند در مدت کوتاه یا در طولانی مدت به مرگ دام و وارد شدن خسارت زیادی به دامدار  منتهی میشود.

سنگ نمک دام

قیمت سنگ نمک دامی

نوع سنگ نمک قیمت هر تن حداقل سفارش
سنگ نمک دامی سفید رگه دار ۹۵۰۰۰ ۱۵ تن
سنگ نمک دامی سفید یک دست ۱۵۵۰۰۰ ۱۵ تن

فروش بهترین سنگ نمک دام

با توجه به مطالبی که در بالا گفته شد، سنگ نمک یکی از مهمترین عناصر مورد نیاز دامها میباشد و بی توجهی به آن آسیبهای مالی زیادی را به دامدار وارد میکند.

ببینید

اطلاعات بیشتری را درباره سنگ نمک دامی در این صفحه ببینید

سنگ نمک دام

خرید نمک دام را از کجا انجام دهیم؟ شرکت ما با توجه به نیازی که در تامین این کالا دید تصمیم گرفت خرید این محصول با ارزش را برای تولیدکنندگان آسانتر از قببل کند و مفتخریم که امروزه یکی از بهترین سنگهای نمک را تولید میکنیم.
این شرکت فروش سنگ نمک را با قیمت کارخانه انجام میدهد پس درصورتی که شما جزو تولیدکنندگانی میباشید که هزینه تمام شده برایتان اهمیت زیادی دارد میتوانید با ما در ارتباط باشید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *