سنگ نمک برای گاو

خرید سنگ نمک برای گاو مستقیم از معدن دار، بارگیری رایگان، ارسال به سراسر کشور، سنگ نمک دامی با قیمت فوق العاده ارزان، سنگ نمک دامی سفید یک دست.

خواص سنگ نمک برای گاو

خواص فوق العاده نمک در رژیم غذایی حیوانات برای رشد و نمو مناسب حیوان و تولید مثل دام هایی که نمک بسیار کمی در رژیم غذایی آن ها وجود دارد توسط محققان به اثبات رسیده است.

وجود سدیم و کلر در سنگ نمک برای جلوگیری از کم آبی بدن، بهبود هضم و جذب مواد غذایی و بطور کلی بهبود سلامت دام ها ضروری است چرا که کمبود مواد معدنی در رژیم غذایی دام سبب کاهش تولید شیر و گوشت، کاهش کیفیت پوست، کاهش باروری و سلامت عمومی حیوانات می‌گردد.

یکی از راههای گنجاندن نمک در مواد غذایی دام، مخلوط کردن نمک با مواد غذایی است ولی ساده ترین و کاربردی ترین روش برای تهیه نمک در رژیم غذایی دام ها استفاده از سنگ نمک می‌باشد.

سنگ نمک برای گاو

کدام سنگ نمک برای گاوداری مناسب است؟

سنگ نمک گاوداری در اشکال مختلف با رنگ های سفید و قرمز وجود دارد و انتخاب نوع سنگ نمک مورد نیاز برای گاو به مواد موجود در رژیم غذایی آن ها بستگی دارد.

اگر از محتویات رژیم غذایی دام خود اطلاع ندارید بهتر است سنگ نمک سفید را انتخاب کنید چون حاوی کلرید سدیم است و سایر عناصر به میزان خیلی کمتری در آن وجود دارد.

سنگ نمک قرمز حاوی مواد معدنی چون روی، مس، منگنز، کبالت و آهن است اما به طور کلی استفاده از سنگ نمک قرمز به دلیل داشتن ذخیره آهن زیاد جهت سنگ نمک خوراک دام توصیه نمی‌شود.

سنگ نمک برای گاو

فروش سنگ نمک گاوداری

بلوک های سنگ نمک با توجه به نوع نمک، وزن، فرمولاسیون یا ترکیب شیمیایی آن برای انواع مختلف سنگ نمک گاوداری، شیلاتی و طیور تقسیم بنده شده است.

سنگ نمک گاوداری حاصل از معدن گرمسار که توسط مجموعه هالیتو فراهم شده است و در وزن های مورد نظر خریدار از ۱۰ کیلو تا ۵۰ کیلو و بزرگتر قابل ارسال است.

قابل ذکر است این نمک ها از درجه خلوص بالایی برخوردارند و باعث افزایش شیردهی و باروری، کاهش ضعف و بی حالی دام، درخشان و براق شدن پوست دام و افزایش استحکام سم گاو می گردد و به خوبی نمک از دست رفته از طریق تعریق در آب و هوای گرم را برای بدن حیوان جبران می‌کند.

سنگ نمک برای گاو

بازار صادراتی سنگ نمک دامی

سنگ نمک دامی تولید شده توسط مجموعه هالیتو به دو صورت کلوخه و برش خورد عرضه می‌گردد.

یادداشت

امکان تحویل سنگ نمک دامی در کشور قطر جهت خریداران این محصول وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

سنگ نمک برای گاو

انواع سنگ نمک کلوخه و یا همان فله به دلیل مناسب تر بودن قیمت، بیشتر در داخل کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد و انواع برش خورده آن به کشورهایی چون امارات، روسیه، گرجستان و قطر صادر می‌گردد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *