نمک خوراکی تبلور مجدد

خرید بهترین نمک خوراکی تبلور مجدد، تولید شده به روش دو بار تصفیه در کیسه های ۲۵ کیلویی، صادراتی مخصوص بازار عراق با ید ۶۰ ppm.

نمک خوراکی تبلور مجدد بهترین نمونه نمک می باشد که توسط مراکز معتبر عرضه می گردد. علت تقاضای بالا از این مراکز فروش را می توان بهداشتی بودن محصول و فروش به صورت مستقیم و بدون واسطه را اشاره داشت که سبب شده است تا قیمت آن به صورت چشم گیری پایین تر از مراکز و فروشگاه های دیگر باشد. کیفیت بالای این نوع نمک سبب شده است تا در زمینه صادرات نیز موفقیت های بالایی کسب نماید.

نمک خوراکی تبلور مجدد

تولید نمک خوراکی تبلور مجدد با خلوص بالا

اهمیت دادن به سلامت انسان ها یکی از بزرگترین معیار هایی می باشد که باید رعایت گردد. نمک خوراکی یکی از پر مصرف ترین محصولاتی می باشد که اکثر انسان ها روزانه مصرف می نمایند. کارخانه های تولید کننده نمک باید اصول مهمی را رعایت نمایند که بهترین نوع نمک تسویه شده را برای مصرف مشتریان بسته بندی نمایند و به جهت فروش روانه بازار نمایند. کارخانه های تولید کننده نمک با استفاده از کارشناسان تولید کلیه مراحل تولید را به خوبی رعایت نموده و محصول مرغوب عرضه می نمایند.

 1. آسیاب نمودن استاندارد سنگ نمک
 2. انجام مرحله انحلال
 3. انجام مرحله تصویه
 4. انجام مرحله صاف کردن نمک
 5. انجام مرحله آب گیری و ید زنی نمک
 6. انجام مرحله خشک کردن نمک
 7. انجام مرحله بسته بندی نمک

مشتریانی که تمایل به خرید نمک خوراکی را دارند باید به هنگام خرید این محصول مواردی را رعایت نمایند تا بتوانند یک نمک مرغوب را تهیه نمایند. رعایت و دقت به این موارد سبب خواهد شد تا نمک مرغوب را تهیه نمایند.

 • نمک باید دارای بهترین بو باشد.
 • نمک باید از نظر مزه نیز مرغوب باشد.
 • از نظر ظاهر نمک باید شفاف باشد.
 • ذرات نمک باید در اندازه های کوچک و هم اندازه باشند. 

مشتریان با توجه به موارد فوق نمک مرغوبی را تهیه نمایند. اما اگر در خصوص کیفیت نمک نگران هستند می توانند از مراکزی تهیه نمایند که معتبر بوده و بهترین نوع نک را به بازار فروش عرضه می نمایند.

نمک خوراکی تبلور مجدد

صادرات نمک خوراکی تبلور مجدد

خوشبختانه کارخانه های تولید کننده نمک در کشور به خوبی عمل نموده اند و انجام آزمایشات متعدد و ارسال آنها برای شرکت های خارجی سبب شده است تا متقاضی خرید این نوع نمک گردند. صادرات نمک خوراکی به دیگر کشور ها سبب گامی ارزنده در زمینه صادرات شده است.

قیمت روز نمک

برای اطلاع از قیمت روز نمک تبلور مجدد از این صفحه بازدید نمایید

نمک خوراکی تبلور مجدد

خوشبختانه پیشرفته کارخانه های تولید کننده نمک نشان می دهد کیفیت نمک خوراکی تبلور مجدد روزانه در حال افزایش می باشد. اگر مشتریان گرامی که تمایل به خرید این نوع نمک را دارند می توانند با برقراری ارتباط با کارشناسان محترم در زمینه فروش ارتباط بر قرار نموده و از خصوصیات محصول آگاه شده و خرید خود را ثبت نمایند.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *