سنگ نمک گرمسار

خرید از بزرگترین معدن سنگ نمک گرمسار، سنگ نمک قرمز، سنگ نمک نارنجی، سنگ نمک دامی، نمک تصفیه شده، نمک صنعتی دانه بندی شده، ارسال و صادرات سنگ نمک تحویل لب مرز یا کشور مقصد به انتخاب خریدار.

استخراج سنگ نمک

از دوره نوسنگی یعنی حدود ۱۱ هزار سال پیش انسان یاد گرفت از آب دریا نمک استحصال نماید به دلیل اینکه این کار راحت بوده و سختی و مشقتی ندارد از دیرباز تنها روش به دست آوردن نمک توسط اجداد ما بوده است.

اما از حدود ۸ هزار سال قبل نسل بشر با نمکی که از کوه به دست می‌آید نیز آشنا شد اما به دلیل اینکه جدا کردن سنگ نمک از کوه کاری بسیار مشکل بود انسانها کماکان ترجیح دادند که از آب دریا به عنوان منبع نمک خود استفاده نمایند.

سنگ نمک گرمسار

این مشکل کماکان ادامه داشت تا زمانی که انقلاب صنعتی به وقوع پیوست و ماشین وارد زندگی ما شد از آن زمان بود که برای استخراج سنگ نمک از معادن، ماشینها کار را بسیار راحت کردند و استخراج نمک از کوه و از دل معادن کم کم رونق بیشتری یافت چرا که نمک به دست آمده از دل کوه خاصیت بسیار بیشتری نسبت به نمک آب دریا دارد و علاوه بر پاکیزه بودن، در بسیاری از صنایع نیز به عنوان ماده اصلی قابل استفاده است.

سنگ نمک گرمسار

یادداشت

امروزه سنگ نمک به عنوان ماده اصلی در اکثر صنایع خوراکی و غیر خوراکی نقش اصلی را ایفا می‌‌کند

معادن سنگ نمک گرمسار

همانگونه که در بند قبلی نگاشته شد ورود ماشین آلات صنعتی سبب گردید انسان بتواند به راحتی از معادن موجود در کوهستان نیز نمک استخراج نماید اما باید بدانید تجهیزات کنونی برای استخراج سنگ نمک از کوه چندان ارزان نیست!

به همین علت در بسیاری از شهرهای ایران که معادن نمک نیز وجود دارد تاکنون یا به شیوه سنتی نمک استخراج می‌گردد یا اصلا این معادن هیچگونه فعالیتی ندارند.

سنگ نمک گرمسار

ولی در این میان شهر گرمسار با سایر شهرها تفاوتی بسیار زیاد دارد چرا که پس از آزمایشات انجام شده از ۳۰ سال قبل به این سو و مشخص شدن کیفیت بینظیر و جهانی سنگ نمک گرمسار، ماشین آلات بسیار زیادی در این شهر مستقر شده و سرمایه گذاران یادی از بخش خصوصی و دولتی با استقرار تجهیزات نسبت به استخراج و تهیه نمک معدنی اقدام نموده‌اند.

وجود تجهیزات بسیار پیشرفته و به روز، کیفیت بسیار بالای سنگ نمک، کارخانه های بزرگ فرآوری نمک، منطقه گرمسار را به قطب سنگ نمک ایران تبدیل نموده و این شهر به تنهایی بیش از ۸۰ درصد از صادرات سنگ نمک ایران را به عهده دارد.

سنگ نمک گرمسار

در معادن سنگ نمک گرمسار انواع و اقسام گوناگونی از سنگ نمک استخراج می‌شود که کیفیت این سنگ نمکها با یکدیگر بسیار متفاوت است به طوری که سنگ نمک با خلوص بالا و سنگ نمک متوسط و همچنین سنگ نمک با خلوص پایین به وفور وجود دارد که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند و نمی‌توان گفت اگر سنگ نمکی کیفیت پایینی دارد به هیچ کاری نمی‌آید لذا قبل از هر گونه اقدام با ما تماس بگیرید و سنگ نمک مناسب با کار خود را سفارش دهید.

یادداشت

برای اینکه بدانید چه سنگ نمکی مناسب با حوزه کاری شماست با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید

سنگ نمک قرمز گرمسار

همانگونه که سنگ نمک سفید را تاکنون زیاد دیده‌اید باید توجه کنید که علاوه بر سنگ نمک سفید، سنگ نمک به رنگ های دیگری نیز وجود دارد که از جمله آنها سنگ نمک قرمز است.

از سنگ نمک قرمز در کشورمان ایران بیشترین استفاده‌ای که می‌شود برای تولید آجر نمک و همچنین ساخت سنگ نمک دکوری است ولی خارج از ایران از این سنگ نمک برای نمک خوراکی نیز استفاده می‌شود.

بیشترین عنصر موجود در سنگ نمک قرمز آهن است و در بسیاری از کشورها از این سنگ نمک برای رفع کمبود آهن استفاده می‌شود.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک نارنجی گرمسار

سنگ نمک نارنجی نیز مانند سنگ نمک قرمز در شهر گرمسار یافت می‌شود ولی مقدار آن بسیار محدود است و قابل قیاس با سنگ نمک قرمز نیست  و معمولا از این سنگ نمک نیز برای ساخت سنگ نمک تزیینی بسیار استفاده می‌شود.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگتری تامین کننده سنگ نمک نارذنجی در ایران است.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک آبی

در میان سنگ نمک های رنگی که در شهر گرمسار یافت می‌شود سنگ نمک آبی بسیار محبوب است و علت آن هم خواص بسیار فراوان این ماده معدنی است.

البته سنگ نمک آبی میزان موجودی بسیار کمی دارد که شاید در طول سال مقدار آن به ۵ تن هم نرسد و  همه این مقدار نیز به کشورهای اروپایی ارسال می‌شود.

سنگ نمک گرمسار

این سنگ نمک در ایران شناخته شده نیست و مصرف بسیار ناچیزی دارد هر چند که در سالهای اخیر با تلاشهایی که از سوی مجموعه سنگ نمک هالیتو صورت گرفته تا حدودی این سنگ نمک بیشتر از قبل شناخته شده است.

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک آبی در ایران است

سنگ نمک سفید

سنگ نمک سفید شناخته شده ترین سنگ نمک در ایران است و شاید در اکثر کشورهای دنیا نیز سنگ نمک سفید را به راحتی بشناسند اما باید بدانید که در برخی از مناطق دنیا مانند کشورهای جنوب شرقی آسیا تاکنون سنگ نمک سفید را هیچگاه ندیده‌اند.

اما به هر حال سنگ نمک سفید بیشترین میزان استخراج را در گرمسار دارد ولی کیفیت سنگ نمک عامل بسیار مهمی در تعیین قیمت آن است.

در ادامه برای آشنایی بیشتر شما انواع مختلف سنگ نمک سفید به حضورتان معرفی شده است تا بیشتر با این ماده معدنی آشنا شوید.

سنگ نمک سفید اعلاء: این سنگ نمک نوعی بینظیر و بسیار کمیاب از سنگ نمک سفید است که خلوص آن ۹۹٫۵ درصد می‌باشد و در بازار فروش داخل به هیچ وجه نمونه آن را نمی‌توانید پیدا کنید همچنین در بازارهای بین المللی مشابه آن مشاهده نگردیده است و برای خرید آن فقط می‌بایست از طریق مجموعه سنگ نمک هالیتو اقدام نمایید چراکه این مجموعه استخراج و فروش انحصاری آن را در اختیار دارد همچنین از این سنگ نمک برای تصفیه آب و احیای رزین و تولید نمک خوراکی استفاده می‌شود.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک سفید درجه یک: این سنگ نمک نیز مانند سنگ نمک اعلاء بسیار خاص است و کاربردهای بسیار فراوانی دارد و به صورت انحصاری در مجموعه هالیتو فروخته می‌شود و از جایی دیگر قابل تهیه نیست.

سنگ نمک درجه یک علاوه بر اینکه برای تصفیه آب کاربرد دارد به دلیل چگالی بسیار بالا و استحکام زیاد در برابر مته کاری و برش زنی، برای ساخت سنگ نمک تزینی بسیار استفاده می‌شود.

مجموعه هالیتو این سنگ نمک را حتی در قطعات بسیار بزرگ نیز استخراج کرده و برای مشتریان خود ارسال می‌کند و خلوص آن ۹۸٫۵ درصد است.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک سفید رگه دار درجه یک: از دیگر سنگ نمک های موجود در معادن گرمسار سنگ نمک رگه دار است که به دلیل داشتن رگه های تیره و قرمز چندان کیفیت بالایی ندارد اما از این سنگ نمک برای مصارف دامی زیاد استفاده می‌شود.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک سیاه: سنگ نمک سیاه نیز در بسیاری از معادن استخراج می‌شود میزان خلوص آن پایین است و بیشتر در صنایعی کاربرد دارد که خلوص سنگ نمک برای آنها مهم نباشد از جمله این صنایع رنگرزی و دباغی است که از سنگ نمک سیاه استفاده می‌کنند.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک سفید رگه دار بسیار ضعیف: این سنگ نمک قیمت چندانی ندارد و در اکثر معادن این گونه سنگ نمک عرضه می‌شود و ناخالصی های بسیار زیادی دارد و اغلب دارای گچ و آهک می‌باشند و بیشتر به دلیل قیمت بسیار پایین توسط واسطه ها خریداری می‌شود.

سنگ نمک گرمسار

کارخانه سنگ نمک گرمسار

در شهر گرمسار به دلیل تعداد معادن سنگ نمک، بسیاری از کارخانه های کوبش سنگ نمک در این شهر احداث شده و سنگ نمک را به صورت خرد شده و سایزهای مختلف به بازار عرضه می‌کنند.

برای خرید سنگ نمک خرد شده تماس بگیرید ما با کیفیت ترین نوع نمک کوبیده شده را برای شما ارسال می‌کنیم.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک دامی

سنگ نمک در خوراک دام نقش بسیار تعیین کننده‌ای دارد چرا که سنگ نمک به افزایش ترشح بزاق در دهان حیوانات کمک کرده که عاملی برای از بین بردن ویروس ها و جذب بهتر غذا به بدن حیوان است.

بر اساس نتایج آزمایشاتی که در کشور نیوزلند انجام شده گاوهایی که سنگ نمک مصرف می‌کردند مقدار ۱۲ درصد حجم شیر آنها بیشتر از گاوهایی بوده که در مدت زمان مشابه از سنگ نمک استفاده نمی‌کردند لذا با یک حساب سر انگشتی می‌توان تصور نمود که سنگ نمک به سادگی تا چه اندازه به میزان سودآوری گاوداری ها کمک خواهد کرد.

سنگ نمک گرمسار

یادداشت

سنگ نمک به افزایش شیر و چربی گاو کمک زیادی می‌کند اما توجه داشته باشید هر سنگ نمکی چنین قابلیتی را ندارد لذا قبل از خرید سنگ نمک دامی از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید تا سنگ نمک مناسب دام را در اختیارتان بگذاریم.

به طور کلی اگر بخواهیم تیتروار به مزایای سنگ نمک در جیره غذایی دام اشاره کنیم باید گفت که سنگ نمک سبب می‌شود:

 • گاوهایی که عادت دارند ادرار خود را بنوشند از این عادت دوری کنند
 • جریان خون را بهتر و بیشتر از قبل در بدن حیوان به حرکت در می‌آورد
 • سبب مستحکم شدن استخوان بندی گاو می‌گردد
 • سبب از بین رفتن نفخ در بدن دام خواهد شد
 • حیواناتی که سنگ نمک مصرف می‌کنند سریعتر رشد می کنند چرا که علوفه و کنستانره بهتر جذب بدن آنها می‌شود

سنگ نمک گرمسار

توجه کنید اگر مدتی طولانی سنگ نمک را از جیره غذایی دام حذف کنید باید منتظر ضعف عضلانی و قوای حرکتی دام باشید که ضررهای فراوانی را به دنبال دارد.

فروش سنگ نمک گرمسار

فروش سنگ نمک گرمسار بالاترین میزان را در میان تمام شهرهایی که صاحب معدن سنگ نمک هستند دارد چرا همانطور که گفته شد کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب و استخراج فراوان سبب شده مشتریان استقبال زیادی برای خرید سنگ نمک از این شهر داشته باشند.

کشورهای ترکیه، روسیه، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، افغانستان و عراق، خریداران اصلی سنگ نمک از گرمسار می‌باشند چرا که گرمسار با قرارگیری در شاهراه تهران، مشهد و شمال و داشتن بیشترین میزان تریلی و دارا بودن خط ریلی در سریعترین زمان تمامی سفارشات به مقصد قابل ارسال است.

سنگ نمک گرمسار

فروش سنگ نمک سختی گیر

از جمله کاربردهای سنگ نمک برای تصفیه آب و احیای رزین و در حقیقت سختی گیری از آب است که در تمام دنیا به عنوان بهترین گزینه می‌باشد.

در اکثر مناطق دنیا آب هایی که در زندگی اعم از زندگی روزمره و یا صنایع مصرف می‌شود از نوع آب سخت است که این آب اثرات منفی بسیار زیادی بر روی انسان و از طرفی دیگر بر عملکرد صنایع دارد چرا که تقریبا اکثر محصولات برای تولید شدن نیاز به استفاده از آب دارند و اینجاست که نرم بودن آب تاثیر بسیار مستقیمی بر کیفیت محصول خروجی دارد.

سنگ نمک گرمسار

به فرض مثال از تاثیرات مستقیم آب نرم در زندگی می‌توان به شستشوی لباس اشاره کرد که اگر لباس با آب نرم شستشه شود نه تنها لباس روشنتر و تمیزتر خواهد شد بلکه سبب می‌شود به میزان کمتری از مواد شوینده استفاده کنید.

یا برای پختن غذا اگر از آب نرم استفاده کنید غذای شما بسیار لذیذتر و لذت بخش تر خواهد بود همچنین برای درست کردن چای تفاوت آب نرم و آب سخت در کیفیت نوشیدنی آشکار است.

یادداشت

حتما رزین های مجتمع های مسکونی را در بازه‌های زمانی کوتاه مدت احیا کنید و گرنه آب سخت، ضررهای زیادی را به تاسیسات شما وارد خواهد کرد

از دیگر تاثیرات آب سخت تاثیر بر وسایلی است که ما روزانه از آنها استفاده می‌کنیم مانند وسایل آشپزخانه، شیر حمام، سینک ظرفشویی و مانند اینها که اطراف آنها را لکه های سفید احاطه کرده که همان سختی آب است.

سنگ نمک گرمسار

همانطور که در بالا نیز اشاره شد آب سخت علاوه بر زندگی شخصی برای کارخانه های صنعتی نیز یک معضل است و اگر این مورد اصلاح نشود سبب می‌شود محصولات کارخانه افت کیفیت بسیار شدید پیدا کنند که نتیجتا به از بین رفتن اعتماد مشتریان منجر خواهد شد.

برای اینکه رزین خود را به خوبی احیا کنید با از سنگ نمک با خلوص بالا استفاده کنید که کلسیم و منیزیم آن صفر باشد و چنین سنگ نمکی در بازار به راحتی پیدا نشده و بسیار کمیاب است برای تامین چنین سنگ نمکی با ما تماس بگیرید چرا که مجموعه هالیتو سنگ نمک با خلوص ۹۹٫۵ درصد را که فاقد کلسیم و منیزیم است برای شما ارسال خواهد نمود.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک برش خورده

سنگ نمک های برش خورده هر سال بر مصرف کنندگان آن افزوده می‌شود چرا که استفاده از آنها راحت تر است و از سویی دیگر به راحتی قابل جابجایی می‌باشند.

ما برای تولید سنگ نمک برش خورده از سنگ نمک درجه یک استفاده می‌کنیم که علاوه بر خاصیت درمانی، مزایای فراوانی را نیز به دنبال دارد.

این سنگ نمک برای موارد ذیل قابل استفاده است:

 • تولید آجر و ساخت اتاق نمک
 • تصفیه دستگاه های آب
 • تصفیه دستگاه دیالیز

سنگ نمک گرمسار

اگر چه سنگ نمک برش خورده قیمت بالاتری را نسبت به سنگ نمک کلوخه دارد ولی مصرف کنندگان بسیاری ترجیح می‌دهند که از سنگ نمک برش خورده استفاده کنند.

نکته

در خارج از ایران به هیچ وجه برای تصفیه آب از سنگ نمک کلوخه استفاده نمی‌شود و فقط از سنگ نمک برش خورده استفاده می‌کنند

در کشورمان ایران به دلیل قیمت بالاتر این محصول (به دلیل هزینه های برش)، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از سنگ نمک برش نخورده و به همان شکل کلوخه استفاده کنند ولی در خارج از کشور ابن موضوع کاملا متفاوت است همچنین برای سنگ نمک خوراک دام نیز از سنگ نمک برش خورده به میزان زیادی استفاده می‌شود که البته برای موارد صادراتی کاربرد دارد.

سنگ نمک گرمسار

یادداشت

ما سنگ نمک برش خورده را با بالاترین کیفیت و در بسته بندی کارتنی به شما تحویل خواهیم داد

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

اکنون که با کاربردهای مختلف سنگ نمک آشنا شدید بد نیست که با یکی دیگر از موارد مصرف سنگ نمک آشنا شوید که اتفاقا حجم استفاده از آن بسیار بیشتر از سایر موارد است و آن هم سنگ نمک برای تولید انواع آباژور و چراغ خواب است.

در سال های اخیر تبلیغات فراوانی در خصوص تاثیر سنگ نمک بر ارتقا کیفیت زندگی ما شده که مطالعات زیادی در این خصوص صورت گرفته و مشخص شده تبلیغات صورت گرفته بی دلیل نیست و سنگ نمک تاثیر مثبتی بر محیط اطراف خود دارد.

البته لازم است جنس سنگ نمک مورد استفاده از نوع سنگ نمک درمانی باشد چرا که هر سنگ نمکی این امکان را به شما نمی‌دهد.

یادداشت

سنگ نمک های با خلوص بیشتر از ۹۸٫۵ درصد از نوع سنگ نمک درمانی هستند

مجموعه سنگ نمک هالیتو به دلیل دسترسی مستقیم به بزرگترین معدن سنگ نمک درمانی خاورمیانه و داشتن کارگاه های برش سنگ نمک و همچنین در اختیار داشتن استادکاران بسیار ماهر، بزرگترین مرکز تولید سنگ نمک تزیینی در ایران است.

یادداشت

برای مشاهده محصولات سنگ نمک تزیینی از این صفحه بازدید نمایید و برای خرید عمده محصولات سنگ نمک دکوری با ما تماس بگیرید.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک گرمسار

خرید سنگ نمک خام

نکته‌ای که در اینجا قابل ذکر است بسیاری از فروشندگان دوست دارند سنگ نمک های تزئینی برچسب دار را به صورت بدون برچسب خریداری نمایند ما این امکان را به شما می‌دهیم که برچسب خود را بر روی سنگ نمک بچسبانید لذا سنگ نمک خام را برای شما ارسال می‌کنیم.

سنگ نمک خام فقط به صورت عمده فروخته می‌شود و امکان تک فروشی آن وجود ندارد همچنین اگر شما در شهر خودتان دستگاه لازم برای برش سنگ نمک را دارید می‌توانید سنگ نمک مخصوص برش را تهیه نمایید ما بهترین سنگ نمک مخصوص برش را برایتان ارسال می‌کنیم که از هیچ کجا مشابه آن را نمی‌توانید تامین نمایید.

سنگ نمک گرمسار

آشنایی با کابردهای نمک صنعتی

آنچه تا اینجا گفته شد درباره استفاده از سنگ نمک به طور مستقیم و یا شکل برش خورده آن بود اما استفاده‌های بسیار گسترده‌تری که از سنگ نمک می‌شود مربوط به زمانی است که این کانی معدنی خرد شده و به دانه های نمک کوچک تقسیم می‌شود.

سنگ نمک پس از کوبیده شدن بر روی سرند روانه شده و از توری هایی که به آنها مش گفته می‌شود عبور کرده که هر مش برابر با یک سایز مشخص است و از اینجاست که داستان نمک صنعتی آغاز می‌گردد.

سنگ نمک گرمسار

علت اینکه به سنگ نمک کوبیده شده و خرد شده نمک صنعتی گفته می‌شود این است که عملیات تصفیه بر روی این نمکها صورت نمی‌گیرد و سنگ نمک مستقیما کوبیده شده و بسته بندی می‌گردد.

نمک های کوبیده شده که اصطلاحا به آنها نمک دانه بندی، نمک صنعتی یا نمک تصفیه نشده نیز می‌گویند دارای ۵ دانه بندی رایج است که به اختصار به آنها اشاره می‌کنیم:

 1. نمک شیلاتی که به نام های نمک نخودی و نمک دانه درشت نیز مشهور است و به آن مش ۸۰ گفته می‌شود
 2. نمک شکری که بر خلاف اسمش از دانه شکر بزرگتر است و تقریبا به اندازه عدس است و مش ۱۱۰ نام دارد
 3. نمک صدفی که بر دو گونه است یکی تقریبا از عدس ریزتر و دیگری به اندازه دانه نمک معمولی است که به ترتیب به نام مش‌های ۱۲۰ و ۱۳۰ شناخته می‌شوند.
 4. نمک پودری که ظاهری شبیه به آرد دارد و میزان تولید آن کمتر از سایر نمک هاست.
 5. نمک سیکلون که ظاهری مانند غبار دارد و اکثرا برای تولید آجیل و تخمه پودری از آن استفاده می‌شود.

سنگ نمک گرمسار

برای آشنایی بیشتر شما با کابردهای نمک تصفیه نشده یا نمک صنعتی در ادامه به صورت مختصر کاربردهای این نمک ها بیان شده است.

کاربرد نمک پودری کجاست؟

نمک پودری به رطوبت، بسیار حساسیت دارد و اگر چند روز در فضایی رطوبتی آن را قرار دهید به صورت کلوخه درآمده و به همدیگر می‌چسبد لذا از این ویزگی نمک پودری که رطوبت را به خود جذب می‌کند در صنایعی استفاده می‌شود که نیازمند به یک فضای خشک و عاری از رطوبت می‌باشند چرا که این نمک به راحتی هر گونه تری را تبدیل به خشکی می‌کند.

یادداشت

اطلاعات بیشتر درباره نمک پودری در این صفحه

سنگ نمک گرمسار

نمک شیلاتی چیست؟

نمک شیلاتی درشت ترین سایز را میان تمامی انواع نمکها دارد و برای تصفیه آب و همچنین به عنوان نمک ظرفشویی استفاده می‌شود به طور کلی بیشترین استفاده از آن برای تصفیه آب است که البته برای این کار باید نمونه یک دست آن که به شیلاتی والس مشهور است استفاده شود.

سنگ نمک گرمسار

موارد مصرف نمک صدفی

نمک صدفی به علت اینکه ریزترین دانه بندی و سایز را دارد برای خشک کردن ماهی و تولید محصولات صنعتی کابرد دارد.

سنگ نمک گرمسار

معرفی نمک شکری

نمک شکری مصرف عمده آن برای از بین بردن برف و یخ از جاده ها و همچنین حفاری چاه های نفتی است و به نمک گل حفاری نیز مشهور است.

یادداشت

اطلاعات کاملتر درباره کاربردهای نمک صنعتی را اینجا ببینید

در میان نمک های گفته شده بیشتری میزان تولید همیشه به نمک شکری و نمک شیلاتی اختصاص دارد.

سنگ نمک گرمسار

شرایط صادرات نمک

برای صادرات نمک به کشورهای متقاضی مراقب باشید که استاندارد کشور مقصد را رعایت کنید تا محصول شما توان رقابت در بازار هدف را داشته باشد و گرنه فقط یکبار می‌توانید به خریدار خود بار بفروشید و برای بار بعد از شما خرید تخواهند کرد برای این منظور از تجربیات چندین ساله کارشناسان ما استفاده کنید.

ما آنالیزهای لازم و اطلاعات مورد نیاز برای صادرات نمک را در اختیار شما می‌گذاریم و تاییدیه های لازم که جهت امور گمرکی نیاز است را به شما خواهیم داد.

سنگ نمک گرمسار

مجموعه سنگ نمک هالیتو تاکنون به کشورهای زیادی از جمله ترکیه، روسیه، امارات، افغانستان، عراق،هند، آذربایجان، گرجستان و ارمنستان محصولات خود را صادر نموده است و می‌تواند راهنمای خوبی برای صادر کنندگان نمک باشد.

صادرات نمک به روسیه

برای صادرات نمک به روسیه شما نیازمند داشتن بالاترین استاندارد نمک خوراکی هستید و طبیعتا این نمک بیشترین قیمت را نیز در بازار دارد چرا که تولید نمک خوراکی مورد نیاز کشور روسیه الزاما باید خلوص آن همواره بالاتر از ۹۹٫۳ درصد باشد و تولید محصولی که همیشه این مقدار درصد خلوص را داشته باشد کار آسانی نیست.

یادداشت

اگر قصد دارید در خصوص صادرات نمک و سنگ نمک فعالیت نمایید پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید

ما توانایی تامین و ارسال نمک مخصوص بازار روسیه را مطابق با آنالیز درخواستی خریدار داریم برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سنگ نمک گرمسار

شماره تلفن معدن نمک گرمسار

اگر قصد دارید در هر ساعت از شبانه روز به صورت مستقیم از معدن سنگ نمک گرمسار خرید نمایید کافیست با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

کارشناسان مجموعه سنگ نمک هالیتو سنگ نمک را به صورت دست چین شده آماده کرده و برای شما ارسال می‌کنند.

سنگ نمک گرمسار

قیمت سنگ نمک خوراکی

سنگ نمک گرمسار

قیمت سنگ نمک خام

سنگ نمک گرمسار

فروشگاه سنگ نمک در تهران

مجموعه سنگ نمک هالیتو محصولات خود را ویژه شهر تهران در سریعترین زمان ارسال می‌کند همچنین خریدهای بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان در شهر تهران به صورت رایگان ارسال می‌شود و همچنین شما خریدار گرامی اگر قصد خرید گوی سنگ نمک را دارید خوب است بدانید با خرید ۳ عدد سنگ نمک گوی، سفارش شما نیز به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

سنگ نمک گرمسار

اعطای نمایندگی فروش سنگ نمک در کرج

در شهر کرج به افراد واجد شرایط نمایندگی فروش سنگ نمک اعطا می‌شود چرا که مشتریان فراوانی از این شهر روزانه با ما تماس می‌گیرند و قصد تهیه سنگ نمک خود را دارند و ما تصمیم گرفته‌ایم با دایر کردن نمایندگی در این شهر، در سریعترین زمان سنگ نمک مشتریان خود را تامین کنیم لذا به همین جهت اگر به داشتن نمایندگی و فروش سنگ نمک علاقمند هستید با ما تماس بگیرید.

سنگ نمک گرمسار

بازار سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو از روز نخست فعالیت خود تصمیم گرفت که خرید سنگ نمک از معدن را به امری کاملا آسان تبدیل نماید به گونه‌ای که شخص در هر شهر یا کشوری که زندگی می‌کند به راحتی محصول خود را سفارش دهد.

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو با راه اندازی بازار سنگ نمک ایران، سنگ نمک را از معدن مستقیما بارگیری کرده و به دست مصرف کننده می‌رساند

این مجموعه با داشتن افرادی کاملا متخصص که عمری را در زمینه استخراج و بارگیری سنگ نمک سپری نموده‌اند انواع سنگ نمک را به صورت دست چین شده و با کیفیت بسیار بالا برای خریدار ارسال می‌نماید لذا شما همواره می‌توانید از طریق سایت بازار سنگ نمک ایران با ما تماس بگیرید و سنگ نمک خود را سفارش دهید.

سنگ نمک گرمسار

خرید سنگ نمک گرمسار

طبیعتا اگر تاکنون با سنگ نمک گرمسار و انواع مختلف آن آشنا نبوده‌اید این مطلب شما را تا حدی با سنگ نمک های مختلف گرمسار و کاربردهای آن آشنا کرده است.

یادداشت

برای آشنایی بیشتر با فعالیت های مجموعه سنگ نمک هالیتو پیشنهاد می‌شود از این صفحه نیز بازدید نمایید

سنگ نمک گرمسار

داشتن مشتریانی که به صورت دراز مدت با ما همکاری دارند اعم از داخل و خارج از کشور نشانگر این موضوع است که ما سفارشات را با وسواس بسیار زیاد و دقیقا مطابق با خواست مشتری آماده می‌کنیم و در این قضیه اصرار فراوان داریم که سنگ نمک با کیفیت بالا به دست مشتری برسد لذا شما خریدار محترم با خیال راحت سنگ نمک خود را سفارش داده و در سریعترین زمان تحویل بگیرید.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *