آباژور سنگ نمک درمانی

خرید آباژور سنگ نمک درمانی هالیتو با اثر بخشی فوق العاده،مدل های بسیار متنوع، گوی سنگ نمک، کاسه و هرم، سنگ نمک مخصوص دفع چشم زخم، فروش به صورت عمده و تکی.

سنگ نمک درمانی چیست؟

نمک درمانی که تاریخچه آن به زمان یونان باستان باز می‌گردد به عنوان یک روش درمانی مکمل و موثر در عصر حاضر پذیرفته شده است.

یونانیان باستان پس از اینکه متوجه شدند معدن کاران نمک هیچگاه به بیماری‌های تنفسی و ریوی دچار نمی‌شوند سعی کردند در خصوص این ماده معدنی ارزشمند تحقیقات بیشتری به عمل آورند و تحقیقات و کشفیات آن ها سبب کشف شیوه‌ای درمانی به نام نمک درمانی شد.

یادداشت

در واقع نمک درمانی استنشاق نمک در یک محیط کنترل شده می‌باشد.

نمک درمانی برای تمامی طیف های سنی مناسب بوده و باعث بهبود، درمان و کنترل بسیاری از مشکلات تنفسی، عصبی، پوستی و عفونی می‌شود.

آباژور سنگ نمک درمانی

از آنجا که همه افراد و اقشار به مراکز نمک درمانی دسترسی ندارند، متخصصان، پزشکان و دانشمندان پیشنهاد می کنند که افراد از سنگ نمک درمانی در محیط کار و منزل خود بهره مند شوند. سنگ نمک درمانی می تواند در انواع مختلف همانند آباژور سنگ نمک درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

نمک درمانی باعث بهبود، درمان و کنترل بسیاری از مشکلات تنفسی، عصبی، پوستی وعفونی می‌شود و از آنجا که همه افراد و اقشار به مراکز نمک درمانی دسترسی ندارند متخصصان، پزشکان و دانشمندان پیشنهاد می‌کنند که افراد از سنگ نمک درمانی در محیط کار و منزل خود بهره‌مند شوند به همین دلیل برای راحتی همگان، سنگ نمک درمانی در قالب آباژور سنگ نمک درمانی تدارک دیده شده که همه جا و برای همه کس قابل استفاده بوده و دسترس پذیر باشد.

آباژور سنگ نمک درمانی

نحوه تولید آباژور سنگ نمک

برای تولید آباژورهای سنگ نمک ابتدا لازم است بدانید که باید معادن نمک مرغوب در دنیا شناسایی شوند، زیرا هر چقدر سنگ نمک مورد استفاده برای تولید آباژور سنگ نمک خالص تر باشد، اثرات درمانی بیشتری خواهد داشت.

معادن سنگ نمک گرمسار از جمله بهترین معادن سنگ نمک جهان برای تولید سنگ نمک درمانی می‌باشند. پس از شناسایی معادن مرغوب، با استفاده از به روزترین تجهیزات، استخراج سنگ نمک در ابعاد مختلف صورت گرفته و در کارخانجات و کارگاه ها سنگ نمک در ابعاد مختلف به شکل قالبی برش خورده شده و صیقل داده می‌شوند.

آباژور سنگ نمک درمانی بافت نیمه بلوری داشته و به راحتی می‌تواند نور را منتشر گرداند.

آباژور سنگ نمک درمانی

خاصیت نور پراکنی این آباژور محدود به حضور لامپ درون آن نیست بلکه به هنگام تاریكی نیز به محیط زیبایی و جلوه خاصی می‌بخشد.

یادداشت

باید توجه داشت که سنگ نمک درمانی باید خلوص بسیار بالایی را داشته باشد و حداقل ۹۸ درصد خلوص را به ثبت رسانده باشد

توصیه می شود همواره آباژورهای سنگ نمکی هالیتو را یک یا دو عدد در اتاق و اطراف خانه قرار دهید تا ضمن تصفیه هوا کیفیت فضای محیط را بهبود بخشد.

این چراغ های نمکی بسیار زیبا ﺑﻪ خاطرﻋﺒﻮر دادن ﻧﻮر، ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ دﻓﻊ اﻣﻮاج ﻣﻀﺮ ﻣﻮﺟﻮد در محیط را دارد و به همین دلیل استفاده از آن افزایش یافته است.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

نمک صنعتی و خوراکی از معادن و دریاچه های نمکی استخراج می‌شود البته لازم به ذکر است که نمک حاصل از هر کدام از این منابع از نظر میزان خلوص و برخی خواص با یکدیگر متفاوت هستند و در نهایت کیفیت ارائه شده آن ها نیز باهم فرق دارد.

سنگ نمک فقط از معدن استخراج می‌شود و دارای رنگ ها و ظاهر خاص و منحصر به فرد است و به خاطر همین زیبایی و درخشندگی که دارد امروزه فروش محصولات حاصل از این سنگ نمک به خصوص چراغ خواب سنگ نمک بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

خوشبختانه کشور ایران با برخورداری از معادن سنگ نمک فراوان و همچنین وجود سنگ نمک های زینتی و متنوع می‌تواند با شکل دهی به این نمک ها انواع قالب های زینتی را تولید و به فروش برساند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین عرضه کننده سنگ نمک در ایران است که محصولات خود را به همه جای ایران و علی الخصوص تهران در اسرع وقت ارسال می‌نماید.

آباژور سنگ نمک درمانی

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک تزئینی به صورت عمده توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو تولید شده و به منظور توزیع در مراکز فروش سنگ نمک تزئینی، نمایشگاه ها، هنرمندان و غیره به فروش می‌رسد.

افرادی که تمایل دارند در حوزه فروش سنگ نمک تزئینی فعالیت نمایند و یا به دنبال سنگ نمک های برش خورده برای تولید محصولات کاربردی چون آباژور سنگ نمک درمانی، چراغ خواب، جا شمعی و غیره می‌باشند برای خرید عمده سنگ نمک تزیینی با ما تماس بگیرید.

یادداشت

محصولات تزیینی سنگ نمک هالیتو در همه رنج های قیمتی تولید و عرضه می‌شود

آباژور سنگ نمک درمانی

خواص خوردن سنگ نمک

همانطور که قبلا گفته شد سنگ نمک دارای خواص درمانی نیز می باشد و استفاده از آن به صورت خوراکی مزایای زیر را به دنبال دارد:

 بهبود بخشیدن به کیفیت خواب

زمانی که یون های مثبت با سرب هوا ترکیب می‌شوند باعث کاهش جریان خون و به دنبال آن موجب پایین آمدن سطح اکسیژن می‌شود که این عمل موجب نامنظم شدن خواب شبانه می‌گردد در اینجا سنگ نمک با کاهش یون های مثبت موجود در محیط می‌تواند باعث بهبود بخشیدن کیفیت خواب شود.

کاهش دادن استرس و ایجاد حس آرامش

مطالعات انجام گرفته بر روی اشخاصی که روزانه حداقل ۴۰ دقیقه با کامپیوتر کار می‌کنند، نشان داده که یون های مثبت آن ها بیش از حد بالا می‌رود که برای کاهش یون های مثبت که باعث به وجود آمدن عوارضی چون خستگی، افسردگی و بی خوابی می‌توان سنگ نمک خوراکی را تجویز کرد.

کاهش شدید سردردهای سینوسی و میگرنی، بالا بردن تمرکز حواس و تقویت کردن سیستم ایمنی بدن، تنظیم فشار خون و رفع نیاز بدن به مواد معدنی از جمله خواص سنگ نمک خوراکی می‌باشد.

آباژور سنگ نمک درمانی

ساختمان فیزیکی نمک بر خلاف سایر مواد معدنی، تماما الکتریکی است و این قابلیت را دارد از حالت بلوری به شکل مایع تغییر کند. روشن است که چنین ساختاری در بدن می‌تواند جریان الکتریکی ایجاد کرده و باعث ایجاد حس آرامش در بدن گردد.

یادداشت

برای اثبات این موضوع نیازی به تحقیقات پیچیده نیست اگر در یک فضای مرطوب سنگ نمک را قرار دهید خواهید دید که سنگ نمک به محیط واکنش نشان داده و شروع به عرق کردن خواهد نمود

امروزه مردمان روستا نشین با خلاقیت خود توانسته‌اند با استفاده از یک شمع و یک سنگ نمک علاوه بر ایجاد منظره ای زیبا، هوای منزل خود را نیز پاکیزه کرده و با حفظ سیستم ایمنی بدن خود از امراض به دور نگه داشته شوند.

آباژور سنگ نمک درمانی

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم؟

برای استفاده بیشتر از خواص سنگ نمک باید آن را در گوشه‌ای از خانه قرار دهید که زیاد در آن قسمت رفت‌ و آمد می‌کنید و فقط در این صورت است که می‌توان انتظار معجزه داشت.

توصیه می‌شود که برای استفاده از خاصیت درمانی سنگ نمک فقط به یک چراغ نمک بسنده نکنید، البته اینکه بخواهید خواص آن را در ابتدا با یک چراغ تست کنید پیشنهاد قابل قبولی می‌باشد که بعد از تست نتیجه بخش، تعدادشان را بیشتر کنید، این چراغ‌ها همانند گیاهان هستند، که حضورشان در محیط هرچه بیشتر باشد بهتر می‌توانند اثر نمایند و انرژی بخش تر می‌باشند.

بهترین مکان برای قرار دادن سنگ نمک در منزل در قسمت اتاق ‌خواب یا پذیرایی و آشپزخانه می‌باشد چون بیشترین تردد و رفت و آمد در خانه در این محل ها می‌باشد.

آباژور سنگ نمک درمانی

خواص سنگ نمک تزیینی

آباژور سنگ نمک درمانی دارای خواص زیر است:

آنتی باکتریال: باعث ضد عفونی شدن هوای محیط می‌شود.

اثرات موکولیتیک: شاید بدانید که مخاط بدن ما توانایی جذب میکروارگانیسم‌های بیماری زا، ویروس ها، و مواد آلاینده را دارد.

اثرات موکولیتیک چراغ خواب سنگ نمک باعث می‌شود که مخاط حالتی روان تر به خود گرفته و در نتیجه دفع موارد نامبرده راحت تر صورت بگیرد و درنتیجه بدن سریع تر از مواد آلاینده و عوامل بیماری زا رهایی یابد لذا همین امر سبب کاهش التهاب و گسترده شدن فضای مجاری هوایی شده و در نتیجه تنفس عمیق تر و راحت تر صورت می‌گیرد.

یادداشت

سنگ نمک به دلیل داشتن خاصیت یونی محیط اطراف تمیز و پاکیزه می‌کند

سطح IgE را کاهش می‌دهد (حساسیت بیش از حد سیستم ایمنی)

سبب افزایش یون های منفی در محیط شده و در نتیجه باعث افزایش سرزندگی، کاهش حالت افسردگی و افزایش انرژی در بدن افراد می‌شود.

کمک به بهبود مشکلات تنفسی و ریه

همانطور که قبلا بیان کردیم یکی از مهمترین مزیت های سنگ نمک کمک به پاکسازی هوا از هر گونه آلودگی و امواج منفی است، از این رو به سلامت ریه و به بهبودی بیماری های تنفسی کمک می‌کند.

علاوه بر آن در کاهش آلرژی، بهبود آسم نقش قابل توجهی دارد تحقیقات گسترده‌ای که بر روی یون های موجود در سنگ نمک انجام گرفت نشان داد که استفاده از سنگ نمک می‌تواند فعالیت مژک های تنفسی را افزایش دهد و از این طریق مجاری تنفسی از آلودگی ها در امان می‌مانند.

آباژور سنگ نمک درمانی

سنگ نمک به دلیل دارا بودن یون های منفی می‌تواند با جذب آلودگی های محیطی سبب تصفیه هوای محیط شود که این عملکرد بر خلاف یون های مثبت است.

یون های منفی موجود در سنگ نمک باعث سلامت شش ها نیز می‌گردد و امکان مبتلا شدن به آسم و آلرژیک را در افراد کاهش می‌دهد.

دفع و پاکسازی انرژی های منفی محیط

از سایر مزیت های سنگ نمک در خانه می‌توان به دفع انرژی های منفی از محیط و تقویت سیگنال هایی که باعث ایجاد حس آرامش در محیط می شوند اشاره کرد.

خریداران چراغ خواب های سنگ نمک معتقدند که حضور این چراغ ها در خانه باعث کاهش اضطراب، تقویت جریان گردش خون و کمک به خواب راحت و عمیق می‌شود.

در جامعه امروزی ما که بسیاری از افراد از مشکلات روحی رنج می برند حضور سنگ نمک درمانی در محیط زندگی و کار خالی از لطف نمی‌باشد چرا که آباژور سنگ نمک درمانی می‌تواند موجب کاهش اختلالات روحی، مشکلات پوستی و تنفسی و حتی سرما خوردگی شود.

آباژور سنگ نمک درمانی

تمامی مردم جامعه با هر سطح درآمدی در منزل یا محل کار خود برای چیدمان و زیبایی، از اشیاء تزئینی استفاده می‌کنند.

اما برخی از وسایل تزئینی مانند انواع سنگها دارای قدرت آرام بخشی و اثر بخشی زیادی هستند و نسبت به محیط اطراف واکنش نشان می‌دهند.

حتما درباره خواص سنگها تاکنون مطالبی شنیده یا خوانده‌اید.

تمامی آنها واقعیت دارد و به تجربه ثابت شده سنگ هایی مانند عقیق، فیروزه، یشم و مانند آن چه تاثیری بر سلامت انسان می‌گذارد.

آباژور سنگ نمک درمانی

یادداشت

یکی از سنگهایی که طول عمر آن به درازای حضور آدمیان بر روی کره زمین است سنگ نمک است.

ماده‌ای طبیعی و خدادای که زندگی بشر بدون آن دوامی پیدا نخواهد کرد. سنگ نمک و معادن سنگ نمک اصلی‌ترین منابع تولید نمک خوراکی هستند.

از سویی دیگر سنگ نمک دارای خاصیت تبادل یونی است به گونه ای که در هر فضایی قرار می‌گیرد آلودگی‌های محیطی را به خود جذب کرده و یونهای منفی خود را در فضا منتشر و اصطلاحا محیط را یونیزه و یا تصفیه می‌کند.

آباژور سنگ نمک درمانی

سنگ نمک برای اینکه خواص خود را منتشر کند باید دارای دو ویژگی باشد

 1. هر چه سنگ نمک خالصتر باشد انرژی بیشتر و بهتری از خود ساطع می‌کند
 2. در برابر منبع نورانی قرار بگیرد که بتواند عملیات تبادل یونی را انجام دهد

خواص سنگ نمک برای چشم زخم

این چراغ های نمکی بسیار زیبا دارای خواص بسیار شگفت انگیز دیگری نیز هستند که همگی آنها به قدرت بسیار جادویی سنگ نمک بر می‌گردد شاید باور نکنید اما یکی از این خواص شگفت انگیز دفع چشم زخم می‌باشد.

در بسیاری از کشورها خصوص کشورهایی که جمعیت زیادی در آنها متمرکز است مانند چین و حتی کشورهای کم جمعیت مانند کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین سایر کشورهای عربی سنگ نمک برای دفع چشم زخم جایگاه بسیار ویژه ای دارد.

خواص درمانی سنگ نمک در دانشگاه‌های متعددی و توسط متخصصان متعددی مورد آزمایش قرار گرفته و تایید آنها را برای درمان بسیاری از بیماری های روحی و جسمانی به دنبال داشته است.

آباژور سنگ نمک درمانی

از دیر باز و از زمان کودکی بی شک شنیده اید که یکی از باورهایی که در مورد سنگ نمک بین مردمان قدیمی رواج داشت استفاده از آن برای دفع چشم زخم یا چشم و نظر و همچنین برای دفع مشکلات روحی و اختلالات خوابی حاصل از ترس و وحشت بود.

بهتر است بدانید که انرژی منفی با سرعت بیشتری نسبت به انرژی مثبت پخش و در محیط پراکنده می‌شود و یکی از این امواج و انرژی های منفی را همه ما به نام عامیانه چشم زخم می‌شناسیم.

به گفته انرژی درمانگران چشم های بشر دریچه‌های بدن وی هستند و می‌توانند انرژی درون بدن را به محیط و آدم ها منتقل کنند.

در بررسی های علمی صورت گرفته راجع به این مسئله می‌توان اینگونه اظهار کرد که در دنیای علم فیزیک و کوانتوم انرژی های منفی و مثبت دارای بارهای الکتریکی هستند و یون های با بار مثبت موجود در هوا باعث ناراحتی های عصبی، روحی و روانی شده و یون های منفی موجب شادابی و نشاط می‌شوند.

محصولات چراغ سنگ نمک نیز دقیقا همین کار را انجام می‌دهند و با حضور آن در محیط خانه انرژی های منفی حاصل از چشم زخم کاهش یافته و دفع می‌گردد.

آباژور سنگ نمک درمانی

یون درمانی چیست؟

یکی دیگر از چندین روشی که امروزه  بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته، یون درمانی می‌باشد و بالاترین دوره تدریس آن در کشور چین انجام می‌شود البته در این زمینه کشورهای روسیه و چین پیشرو هستند و این هم به دلیل پیشینه قدرتمند کشور روسیه در ابداع روش های شگفت انگیز استفاده از اتاق نمک و غار نمک است.

یون درمانی و استفاده از سنگ نمک چراغ دار در محیط زندگی و کار تا به حال برای درمان بسیاری از بیماری ها درست عمل کرده است.

نحوه درمان این طب به چه شکل می باشد؟

برای بهره‌مندی از یون درمانی می‌توان از سنگ نمک استفاده نمود، تحقیقات صورت گرفته ثابت کرده است که استفاد از آباژور سنگ نمک البته به شرطی که از نوع درمانی باشد تاثیرات یون درمانی را داشته و موجب:

 • کاهش یافتن و تنظیم ضربان قلب و فشار خون
 • افزایش میزان هوای ورودی به ریه ها در هر تنفس
 • بیشتر شدن ضربان سلول های کوچک پوشاننده دیواره کانال تنفسی که نقش پاکسازی دارند
 • تاثیر مثبت روی غده های تولید کننده هورمون ها
 • تنظیم ریتم شبانه روزی و امواج طبیعی مغز
 • کنترل و معکوس کردن آثار یون های مثبت در بدن

آباژور سنگ نمک درمانی

ساخت کلینیک نمک درمانی

برای ساخت محل کلینیک نمک درمانی نیاز است که محل اجرا و ساخت کلینیک نمک درمانی در ابعاد مورد نظر از قبل تعیین و مشخص گردد.

این محل نیاز نیست که حتما یک فضای بزرگ و خارج از شهر باشد بلکه حتی می‌تواند یک انباری کوچک در منزلتان باشد اما اگر به هر دلیل امکان ساخت کلینیک نمک درمانی را نداید حتما به نعداد کافی از آباژورهای سنگ نمکی در منزل استفاده کنید.

یادداشت

توصیه ما استفاده از آباژور سنگ نمک درمانی در منزل می‌باشد تا از هر گونه کلینیک نمک درمانی بی نیاز باشید به عبارت دیگر شما با استفاده از آباژور سنگ نمک درمانی در محیط کار و خانه یک کلینیک نمک درمانی نیز برای خود و افراد خانواده ایجاد می‌کنید.

برای انتخاب و خرید مصالح لازم برای اتاق نمک درمانی باید در ابتدا با متخصصان مجموعه هالیتو تماس بگیرید خوب است بدانید تیم قدرتمند هالیتو بزرگترین سازنده اتاق غار نمک در ایران است.

آباژور سنگ نمک درمانی

یادداشت

حتما قبل از شروع پروزه از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید تا با انتخاب درست اقدام به ساخت کلینیک نمک درمانی کنید و با این کار حتی ممکن است ازهزینه‌های اضافی نیز جلوگیری شود تا با کمترین هزینه بهترین کلینیک نمک درمانی را بسازید.

به صورت مختصر در اینجا به چند روش ساخت کلینیک نمک درمانی اشاره می‌کنیم:

 1. اولی ساخت یک اتاق نمک
 2. روش دوم ساخت مکانی به شکل غار نمک که هر یک از این دو دارای خواص مخصوص به خود می‌باشد
 3. ساخت کلینیک نمک درمانی به وسیله سنگ نمک
 4. ساخت اتاق نمک درمانی با آجر نمک
 5. استفاده از روش نمک پاشی برای ساخت اتاق نمک
یادداشت

برای استفاده از هر کدام از روش های فوق و اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌شود این صفحه را حتما ببینید.

استفاده از سنگ نمک در فضای بدون نور

در مکتب یوگا و فنگ شویی بر استفاده از سنگ نمک تاکید فراوان شده است.

حتی اگر شما بخواهید از سنگ نمک در یک فضای بسته و تاریک نیز استفاده کنید از قابلیت جذب آلودگی سنگ نمک بهره فراوانی می‌برید.

بر این مورد اخیر خصوصا در مکتب فنگ شویی تاکید فراوانی شده مثلا در جاهایی از منزل مانند دسشویی و یا حمام که آلودگی‌ها بیشتر است حتما از سنگ نمک استفاده کنید.

آباژور سنگ نمک درمانی

تمامی این موارد علمی است و به تجربه نیز ثابت شده است.

استفاده از آباژور سنگ نمک درمانی برای گرفتن امواج مضر

همه ما در منازلمان از وسایل الکترونیکی استفاده زیادی می‌کنیم. وسایلی مانند تلویزیون، رادیو، کامپیوتر، آنتن‌های وای فای و موبایل در همه منازل استفاده می‌شود.

شما می‌توانید در کنار این وسایل آباژور سنگ بگذارید و سنگ نمک به راحتی امواج را به خود جذب می‌کند.

حتی اگر فردی سیگاری در منزل دارید در محلی که فرد سیگار می‌کشد یک آباژور سنگ نمک درمانی قرار دهید تا آلودگی‌های سیگار را به خود جذب کند.

آباژور سنگ نمک درمانی

اگر در منزل افرادی دارید که نفس تنگی دارند سعی کنید آنها را در اتاق نمک قرار دهید و یا در منزلتان اتاق نمک بسازید و یا از آباژور سنگ نمک درمانی به تعداد استفاده کنید و تاثیرات آن را ببینید.

خواص آباژور سنگ نمک درمانی هالیتو

با تمام مسائلی که گفته شد لازم است که آباژور سنگ نمک درمانی از سنگ نمکی ساخته شده باشد که دارای خلوص زیادی باشد.

آباژوری که بتواند خواص سنگ نمک را منتشر کرده و بهره زیادی را نصیب ما کند حتما باید خلوص ۹۹٫۲ درصد را داشته باشد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو از سنگ نمک با خلوص ۹۹٫۲ درصد استفاده می‌کند که در نوع خود بینظیر است.

یادداشت

سنگ نمک با خلوص ۹۹٫۲ درصد بسیار کمیاب است و همه به این سنگ نمک دسترسی ندارند

سنگ نمک درمانی هالیتو علاوه بر خلوص بالا بسیار بهداشتی است و پس از قرار گیری در برابر منبع نورانی تاثیرات فوق العاده زیادی را بر محیط اطراف می‌گذارد.

آباژور سنگ نمک درمانی

یادداشت

ستفاده از آباژور سنگ نمک درمانی در اتاق خواب کودک یک ایده فوق العاده است

خرید آباژور سنگ نمک درمانی هالیتو

برای خرید آباژور سنگ نمک درمانی همین حالا اقدام کنید و از طریق شماره پایین همین صفحه سفارش خود را ثبت کنید.

یادداشت

همچنین می توانید از طریق این صفحه نیز همه کارها را ببینید و به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

آباژور سنگ نمک درمانی

تمامی سفارشات با بهترین بسته بندی و در سریعترین زمان به سراسر کشور ارسال خواهد شد.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *