نمک هیدرومیل

تولید کننده نمک هیدرومیل در استان سمنان، کارخانه نمک خوراکی، کارخانه نمک گرمسار، فروش نمک ویژه کارخانه های پخش و بسته بندی، ارسال نمک برای تهران و اصفهان در کیسه های ۲۰ کیلویی، نمک یددار و بدون ید.

تولید نمک هیدرومیل بخشی از فرآیند تولید نمک تصفیه شده محسوب می شود که با استفاده از دستگاه هیدرومیل انجام می گردد. برای تصفیه نمک راه های بسیار زیادی وجود دارد، اما در این مطلب قصد داریم به طور تخصصی، به روش تصفیه هیدرومیل برای تصفیه نمک بپردازیم.

روش تصفیه نمک

وجود ناخالصی در سنگ نمک، سبب می شود که با مشکلات جدی در زمینه تولید نمک طعام مواجه شویم. به همین منظور باید فرایندهای شیمیایی زیادی صورت بگیرید تا به شکل اصلی نمک خوراکی برسیم. تمام فرایندهایی که برای تولید نمک طعام انجام می شود، سبب افزایش قیمت تمام شده نمک خوراکی خواهد شد.

اجدا از روش تولید نمک هیدرومیل، روش های دیگری نیز وجود دارد که به چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • تصفیه نمک به روش سالکس
  • تصفیه نمک به روش تبلور مجدد
  • روش مکانیزه تصفیه نمک

نمک هیدرومیل

تفاوت نمک هیدرومیل و تبلور مجدد

موضوع تفاوت نمک هیدرومیل و تبلور مجدد و مبحث چگونگی تصفیه در این روش ها، بخشی از مواردی است که قصد داریم به شما خاطر نشان شویم. معمولا در روش هیدرومیل، سنگ نمک به صورت کامل شسته می شود تا آلودگی های سطحی سنگ نمک برطرف شود.

سپس سنگ نمک هیدرومیل را وارد دستگاه هیدرومیل می کنند. کریستال های نمک زمانی که با فشار آب تماس پیدا می کنند، تا اندازه ای شکسته می شوند. قرار گرفتن در برابر فشار آب، سبب می گردد که میزان ناخالصی متراکم شده نمک آزاد گردد.

در مرحله بعد تولید نمک هیدرومیل، ناخالصی های موجود در کریستال های نمک توسط سانتریفیوژها جدا می شوند. برای اینکه خلوص نمک بهتر نگه داشته شود، استفاده از دستگاه هیدرومیل پیشنهاد می شود.

اما در روش تبلور مجدد نمک، از فشار آب استفاده نمی شود. بهترین نمک طعام زمانی بدست می آید که، نمک معدنی را با آب محلول شود و سپس به روش تبلور مجدد ناخالصی ها جداسازی شود. پس از جداسازی به روش تبلور مجدد، به کریستال های نمک ید زده می شود و در بسته بندی های بهداشتی عرضه می گردد.

سنگ نمک بدست آمده از معادن، توسط دستگاه های خاصی آسیب می شوند. بعد از اینکه سنگ نمک به طور کامل در مخازن آب حل شد، نمک اشباع شده تولید خواهد شد. پس از آن ناخالصی هایی که در محلول وجود دارد، توسط فیلترهای خاصی تصفیه می شود.

نمک هیدرومیل

خرید عمده نمک هیدرومیل تصفیه شده

نمک هیدرومیل تصفیه شده نسبت به دیگر نمک های موجود در بازار، از قیمت مناسب تری برخوردار است. در تصفیه به روش نمک تصفیه شده هیدرومیل، از تفکیک دانه بندی استفاده گردیده است. روش تصفیه با دستگاه هیدرومیل باعث می شود که نمک تصفیه شده نیازهای مشتریان را در صنعت های گوناگون، پاسخگو باشد.

نمک هیدرومیل

برای سفارش خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *