تخته سنگ نمک

تولید کننده عمده تخته سنگ نمک ۲۰*۳۰*۵، تمامی سنگ نمک های گریل و آشپزی با از نوع معدنی یا گرید بالا می باشد، سفارشات فقط به صورت عمده ارسال می گردد، برای ثبت سفارش تماس بگیرید.

تخته نمک چیست؟

تخته سنگ نمک که به تخته آشپزی نیز معروف است نوعی سنگ نمک برش خورده در اندازه ی بزرگ است که می توان از آن به عنوان یک ظرف مناسب برای طبخ انواع غذا ها استفاده کرد. در واقع این صفحه های نمکی بزرگ به طور کامل صیقل یافته و در شکل ها و اندازه های مختلف به بازار عرضه می شوند.

این تخته ها به عنوان یک روش نوین در حوزه آشپزی شناخته می شوند که طعمی متفاوت را برای غذا های شما به وجود می آورند. هر گونه ماده ی غذایی از جمله مرغ، گوشت، سبزیجات و … را می توان بر روی این نوع صفحه های نمکی طبخ کرد. این صفحه ها می توانند به عنوان بهترین گزینه برای افرادی که تمایل به خوردن غذا های کم نمک و کم روغن دارند، باشد.

تخته سنگ نمک

فواید پخت غذا روی سنگ نمک

در رابطه با مزایای پخت غذا بر روی تخته سنگ نمک صحبت های فراوانی شده است. با توجه به این که این تخته ها سرشار از مواد معدنی و املاح طبیعی هستند، می توان استفاده از آن را برای پخت انواع غذا ها بسیار مناسب دانست. در واقع وجود موادی همچون کلر، سدیم، آهن، روی و … در تخته های سنگ نمک به مواد غذایی که بر روی آن مورد طبخ قرار می گیرند هم منتقل شده و از این طریق می تواند در تامین سلامتی بدن نقش موثری داشته باشد. از جمله فواید این روش طبخ غذا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • متعادل کردن سطح PH بدن
  • تثبیت میزان آب بدن
  • کمک به هضم بهتر غذا
  • کاهش رفلاکس اسید معده
  • درمان بیماری کمبود سدیم
  • کنترل فشار خون و کاهش بیماری های قلبی

تخته سنگ نمک

تولید کننده تخته سنگ نمک

ایران با در اختیار داشتن حجم قابل قبولی از منابع نمک به عنوان یکی از قطب های تولید کننده این محصول شناخته شده است. به همین دلیل است که امکان تولید هر نوع محصول در این حوزه در داخل کشور امکان پذیر می باشد.

تخته سنگ نمک

یکی از محصولات نمکی که در سال های اخیر استفاده از آن بسیار رونق یافته است، تخته سنگ نمک می باشد. به همین دلیل امروزه تولید کنندگان متعددی را می توان یافت که اقدام به تولید این محصول می نمایند. امروزه مراکز تولید تخته سنگ نمکی در سراسر ایران فعال بوده و می توانید به راحتی با مراجعه به آن ها تخته های مناسب را تهیه کنید. معمولا فروش این نوع سنگ نمک ها به صورت عمده می باشد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *