آباژور سنگ نمک

تولید کننده برتر آباژور سنگ نمک گوی و صخره طبیعی، خرید سنگ نمک تزیینی عمده، چراغ خواب سنگ نمک آیه دار ارزان قیمت، انواع سنگ نمک دکوری پایه چوبی، گوی سنگ نمک، هرم و مدل های چند وجهی با قیمت بسیار استثنایی.

آباژور سنگ نمک از مقدار معینی سنگ نمک ساخته شده که هرچه شفاف‌تر باشد نشان می‌دهد که خالص‌تر است و به همین خاطر گران قیمت‌تر می‌باشد. آباژور سنگ نمک یک آباژور مدرن است که زیبایی خاص خود را دارد.

این نوع آباژور از سنگ نمک ساخته شده است. کریستال نمک مواد معدنی کمی دارد و ساختار اتمی آن الکتریکی می‎‌باشد به علت قابلیت تغییر یونیزاسیونی که کریستال نمک دارد، می‌تواند از حالت بلوری به مایع و از مایع به حالت بلوری درآید و همین باعث شارژ الکتریکی این سنگ می‎‌شود.

خواص آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک علاوه بر زیبایی که به خانه و اتاق می‌دهد دارای خاصیت های زیادی می‎‌باشد. سنگ نمک با تولید یون منفی ، می‌تواند یون های مثبتی که در اثر امواج تبلت _ موبایل _ کامپیوتر و تلویزیون به وجود می‌آیند و باعث خستگی، افزایش استرس و پایین آمدن ایمنی بدن می‌شود را از بین ببرد و محیط را تصفیه کند.

سنگ نمک های دکوری رطوبت پسند است و مولکول های آب را از هوا جذب می‌کند و همین امر باعث می‌شود که آلودگی، دود و گرد و خاکی که در بخار آب وجود دارد را جذب کند و هوای پیرامون خود را پاک و سالم کند.

چراغ خواب سنگ نمک باعث تنفسی بهتر می‌شود و هوا را تصفیه می‌کند و کیفیت خواب را بالا می‌برد. این سنگ آرامش می‌آورد و افکار منفی را کاهش می‌دهد و انرژی را بالا می‌برد.

آباژور سنگ نمک

تولید کننده گوی سنگ نمک

سنگ نمک های تزئینی و برش خورده امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است که با توجه به سلیقه های مختلف محصولات متنوعی تولید شده است. سنگ نمک گوی، کروی شکل است و طرفداران زیادی هم دارد چون بسیار جذاب و زیبا می‌باشد به خصوص اگر بر روی پایه های چوبی باشد خیلی چشم نواز است. استفاده از سنگ نمک گوی به عنوان چراغ خواب جلوه بسیار زیبایی دارد.

آباژور سنگ نمک

خرید سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک در مدل های مختلفی وجود دارد. برای خرید سنگ نمک تزئینی سایت های مختلفی وجود دارند که هر نوع سنگ نمک تزئینی با هر قیمتی را به افراد معرفی می‌کنند که می‎‌توان به صورت آنلاین آنها را مشاهده و سفارش داد. برای افرادی که کارگاه سنگ نمک دارند و کارشان برش سنگ نمک و تولید آن است به صورت فله‌ای هم سفارشات از طریق سایت مجموعه انجام می‌شود.

آباژور سنگ نمک

برای خرید عمده سنگ نمک تزیینی با کارشناسان ما در تماس باشید.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *