سنگ نمک صنعتی

سنگ نمک صنعتی یک ماده بسیار پر خاصیت و پر طرفدار در سراسر جهان می باشد. تولید و ساخت سنگ نمک صنعتی در معادن این محصولات انجام می شود سنگ نمک به خاطر دارا بودن مقادیر زیادی از مواد معدنی یکی از محصولات پر خاصیت برای بدن انسان و دام می باشد. تولید کننده سنگ نمک صنعتی این محصول را به صورت عمده برای مشتریان عزیز ارائه کرده است.

معرفی انواع سنگ نمک صنعتی

انواع سنگ نمک صنعتی در ایران تولید می شود تفاوت اصلی این محصولات در روش تولید آنها می باشد سنگ نمک صنعتی در این نوع کلی سنگ نمک های تیره و شفاف تولید می شود هر کدام از این محصولات در صنایع مختلف صنعتی و غذایی مورد استفاده قرار می می‌گیرند. دامداریها از مشتریان پر و پا قرص سنگ نمک صنعتی به حساب می می‌آیند. نوعی دیگر از این محصولات اصلاً قابل مصرف برای خوردن نمی باشد و صرفاً تولیدات این محصول جهت استفاده در صنایع مختلفی از جمله کارخانه های شیشه و ذوب آهن و قالب سازی و دیگر موارد صنعتی استفاده می شوند.

سنگ نمک صنعتی

سنگ نمک را می توان به نسبت اندازه دانه های آن نیز از یکدیگر متمایز دانست سنگ نمک برای مصارف مهمی از جمله چرم سازی و دام و طیور و تصفیه خانه و تمیز کردن چاه های نفت بسیار پر کاربرد است و می توان گفت این محصول امروز بیش از هزاران کاربرد صنعتی و غذایی دارد سنگ نمک از دیرباز یکی از محصولات مورد تجارت در بین الملل های دنیا بوده است و تجارت این محصول از اهمیت بسیار بالایی هم در گذشته و هم در امروز از اهمیت بالایی برخوردار است در یک بررسی کلی می توان سنگ نمک را در دو نوع دانه ریز و دانه درشت اشاره کرد که هر کدام از این محصولات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد..

خرید عمده سنگ نمک صنعتی از تولیدکننده

خرید عمده سنگ نمک صنعتی از تولید کننده می تواند مزایای اقتصادی بسیار زیادی را به همراه داشته باشد خرید سنگ نمک از تولیدکننده دارای صرفه اقتصادی بیشتری است و قیمت این محصول به طور بسیار زیادی کاهش دارد خرید عمده این محصول برای کارخانجات صنعتی و تولیدکنندگان مواد غذایی بسیار به صرفه می باشد.

سنگ نمک صنعتی

سنگ نمک استخراج شده از معادن دارای دانه های متفاوت در اندازه های متفاوت می باشد از این رو شما می‌توانید با خرید عمده از تولید کننده انواع سنگ نمک مورد نیاز خود را در اندازه های مختلف سفارش داده و خریداری نمایید. خرید عمده سنگ نمک از تولیدکننده می‌تواند باعث صرف کمتر هزینه حمل و نقل نیز شود.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *