شب خواب سنگ نمک

برترین تولید کننده شب خواب سنگ نمک در ایران، انواع چراغ خواب سنگ نمک آیه دار و نوشته دار، مدل های متنوع هندسی گوی، کاسه،  مکعبی و هرم.

تولید کننده سنگ نمک تزیینی

امروزه از سنگ نمک وسیله های تزیینی بسیاری ساخته می‌شود که شب خواب سنگ نمک یکی از این سازه‌ها می‌باشد.

بعضی از مردم بر این باورند که سنگ نمک دارای انرژی مثبتی می‌باشد که سبب افزایش آرامش و کاهش استرس در انسان می‌شود که البته تحقیقات علمی نیز بیانگر اثبات چنین مدعایی است.

بلور های سنگ نمک دارای یون منفی یا انرژی مثبت می‌باشند که می توانند درمانگر بسیاری از امراض باشند.

بگذارید با ذکر مثالی این موضوع را به ذهن نزدیکتر کنیم:

در چند ماه اخیر ویروس سراسر دنیا را فراگرفته و حتی غذای انسانها را تهدید می‌نماید و ما ممکن است برای خوردن سبزی نیز دچار مشکل شویم ولی خیلی راحت می‌توان سبزی را درون ظرف آبی قرار داد و سنگ نمک خرد شده را روی آن پاشید نمک به طرز معجزه آسایی تمام ویوروس ها را نابود خواهد کرد چرا که نمک سنگی به دلیل ذات خود گرمای بسیار زیادی را در سلول ها و غشاها ایجاد می‌کند به طوری که هر میکروب و ویروسی را از بین خواهد برد.

یادداشت

استفاده از چراغ خوابها و آجر نمک ها استفاده برای پاکسازی محیط بسیار بینظیر است

وجود سنگ نمک در کنار انسان می تواند باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن، قلب، تیروئید، و غدد فوق کلیوی شود به همین خاطر همواره توصیه می‌شود بیشتر افراد در خانه های خود از شب خواب سنگ نمک استفاده کنند.

از چراغ خواب سنگ نمک می‌توان برای پاکسازی آلودگی هوا در منزل استفاده کرد زیرا یون های موجود در سنگ نمک می‌تواند یون های خطرناک موجود در هوا را به راحتی خنثی کند.

شب خواب سنگ نمک

بزرگترین مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

در کشور مراکز فروش سنگ نمک تزیینی بسیاری وجود دارد که در این میان مرکز فروش سنگ نمک تزیینی هالیتو با تولید روزانه ۵۰۰ قطعه سنگ نمک دکوری در صدر تولید کنندگان این محصول قرار گرفته است.

برای خرید عمده از مجموعه هالیتو هیچگاه نگران قیمت نباشید چرا که هر رنج قیمتی که مدنظر شما باشد ما محصول را به همان قیمت به شما تقدیم می‌کنیم.

مهمترین ویژگی سنگ نمک های مجموعه هالیتو درمانی بودن آنهاست که به راحتی تاثیر خود را بر فضای اطراف نشان خواهند داد. و این ویژگی بارز کمک بسیار زیادی در رفع اسرس و نگرانی های فرد استفاده کننده دارد.

شب خواب سنگ نمک

خرید شب خواب سنگ نمک

برای خرید شب خواب سنگ نمک روش های مختلفی وجود دارد که ساده ترین آنها خرید آنلاین است که به این منظور می‌توانید از طریق این صفحه علاوه بر مشاهده محصولات خرید خود را نیز انجام دهید.

شب خواب سنگ نمک

اگر قصد خرید عمده دارید می‌توانید در همین صفحه محصولات را مشاهده نمایید و جهت دریافت قیمت عمده از طریق واتساپ یا پیامک مستقیما با مدیر فروش در ارتباط باشید.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *