سنگ نمک آبی

بازار فروش سنگ نمک آبی رنگ، سنگ نمک کریستالی آبی گرمسار، خاص ترین و کمیابترین نوع سنگ نمک در جهان، امکان صادرات سنگ نمک آبی و تحویل در کشور مقصد.

نمک یک ماده معدنی است که هم در طبیعت و هم بدن ما انسان ها وجود دارد. این ماده در داخل طبیعت به صورت های مختلفی، در زیر زمین یا  در آب دریا تولید می شود. نمکی که از زمین بدست می آید به صورت بلور دیده می شود و سنگ نمک نام دارد. این سنگ ها رنگ های مختلفی دارند که یک نمونه آن آبی است. سنگ نمک آبی، از طریق مراکز پخش در بازار های داخلی توزیع شده و با نرخ مناسب به فروش می رسد.

سنگ نمک آبی

کیفیت مناسب سنگ نمک آبی

سنگ نمک یک ماده معدنی و طبیعی است، که در اثر فعل و انفعالات شیمیایی در زیر خاک تولید می شود و بشر هیچ نقشی در روند تولید شدن آن ندارد. این ماده با حفر کردن معادن عمیق زیر زمینی، از دل خاک استخراج شده، در کارخانه های صنعتی تصفیه و پاکسازی می گردد و بعد از بسته بندی شدن راهی بازار های مصرف می شود.

سنگ های نمکی که از دل زمین خارج می شوند، رنگ های متعددی دارند که شامل آبی، زرد، سفید یا سیاه است. در این بین سنگ نمک آبی یک گونه کمیاب و با ارزش در دنیاست. این سنگ برای اینکه قابل مصرف شود، توسط دستگاه های صنعتی خرد می گردد، تا به صورت پودر درآید.

اما بعد از خرد شدن رنگ آن به سفید تغییر می کند. یکی از عواملی که نشان دهنده کیفیت مناسب این سنگ است، وجود دانه های آبی رنگ در داخل آن است. سنگ نمک آبی اصل طعم شوری دارد، که دلیل آن وجود ماده نمک می باشد. این سنگ بلوری شکل است، اما رنگ آن مات بوده و حالت شفاف و شیشه ای ندارد.

سنگ نمک آبی

صادرات بهترین سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی رنگ، در تمام دنیا فقط از معدنی در ایران حاصل می شود و یک ماده بسیار کمیاب و گران قیمت و با ارزش است. بهترین و تنها نمونه این محصول در شهر گرمسار یافت می شود و از ایران به سایر نقاط دنیا ارسال می گردد.

این ماده با ارزش برای مصارف درمانی و خواص بی نظیرش شناخته شده است. از جمله خواص آن پاک کردن هوا و از بین بردن انرژی های منفی موجود در محیط است.

مراکز پخش و فروش سنگ نمک، این نوع بخصوص را با بهای بالایی عرضه می کنند. شما عزیزان می توانید برای استعلام کردن به روز ترین قیمت سنگ نمک، به صورت حضوری به یکی از این مراکز مراجعه کنید یا اینکه از فروشگاه های مجازی مثل این سایت برای این کار کمک بگیرید.

سنگ نمک آبی

امکان صادرات سنگ نمک آبی به سراسر دنیا وجود دارد برای این منظور با ما در تماس باشید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *