انواع نمک معدنی

بازار فروش انواع نمک معدنی سمنان، سنگ نمک کریستالی، سنگ نمک آبی، سنگ نمک قرمز، نمک نارنجی، سنگ نمک سفید، بارگیری سنگ نمک جهت صادرات به صورت فله یا کیسه جامبو، بارگیری ماهانه ۷ هزار تن.

معرفی نمک زرد

نمک زرد یکی از انواع نمک معدنی می‌باشد با توجه به خواص متفاوت نمک معدنی، دارای انواع و رنگ های مختلفی می‌باشد. انواع نمک معدنی عبارتند از : نمک سفید، نمک کریستالی، نمک نارنجی یا زرد، نمک قرمز، نمک آبی و صورتی. هر کدام از این نمک ها با توجه به عنصر معدنی که دارند، دارای خواصی متفاوت هستند اگر عنصر گوگرد در سنگ نمک باشد نمک رنگ زرد به خود می‌گیرد. برای ساخت وسایل تزیینی از سنگ نمک رنگی استفاده می‌شود. از سنگ نمک زرد در صنایع مختلف استفاده می‌شود و افرادی هم که به انرژی درمانی اعتقاد دارند از آن بیشتر استفاده می‌کنند. سنگ نمک زرد یک محصول خاص با کاربرد زیاد بوده که دو صورت شیمیایی و طبیعی در کارخانه ها تولید می‌شود. نمک زرد دارای کیفیتی بالا می‌باشد. استفاده از سنگ نمک زرد در خانه انرژی منفی را از محیط دور می‌کند.

انواع نمک معدنی

آشنایی با دل نمک کریستالی

دل نمک کریستالی شفاف و بدون رنگ است و به نام هالیت شناخته می‌شود و با انباشته شدن کلرید و سدیم ها در زیر آب اقیانوس ها و دریاها در طول سالیان زیاد به وجود می‌آیند. دل نمک کریستالی خالص ترین نوع نمک بوده که دارای مقدار زیادی مواد معدنی مثل : آهن، روی و منگنز می‌باشد. این نمک صد در صد طبیعی و بسیار شور است و در غذا باید مقدار کمی از آن استفاده شود. این نمک طبع گرم و خشکی دارد و برای افرادی که طبع سرد یا بلغمی دارند مناسب است. این نمک ارگانیک بوده و مواد شیمیایی و نگهدارنده ندارد از جمله خواص دل نمک کریستالی عبارتند از:

  • کمک به هضم غذا
  • کمک به عملکرد تیروئید
  • درمان گلو درد
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • کاهش استرس و ایجاد آرامش
  • مناسب برای کاهش وزن

انواع نمک معدنی

فروش عمده انواع نمک معدنی

انواع نمک معدنی به دلیل ویژگی های خاص و فوایدی که دارند، زیاد تولید می‌شوند و علاوه بر آنکه نیاز داخلی را رفع می‌کند به کشور های آسیایی، اروپایی و آفریقایی هم صادر می‌شود. فروش عمده انواع نمک معدنی به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی قابل عرضه می‌باشد اما قیمت آن به صورت دقیق قابل بیان نیست چون قیمت آن دارای نوسان می‌باشد.

انواع نمک معدنی

فروش انواع نمک معدنی طبیعی و تصفیه شده، ید دار و بدون ید در سایت ها هم امکان پذیر است. فروش در سایت در زمان و هزینه صرفه جویی به عمل می‌آورد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *