فروش سنگ نمک

فروش سنگ نمک برای کارهای صنعتی، تزیینی، غذای دام، سختی گیری، آجر نمک و اتاق نمک با کیفیتهای مختلف بنا به سلیقه مشتری و با مناسبترین قیمت موجود می‌باشد. قیمت سنگ نمک بر اساس انواع مختلف سنگ و موارد مرتبط با استخراج و ارسال آن متفاوت خواهد بود.

ارسال به سراسر کشور

انواع سنگ نمک دام، صنعتی، خوراکی، برش خورده، سختی گیری با قیمت مناسب

فروش سنگ نمک برای تمامی کاربردها

اگر شما نیز مصرف کننده سنگ نمک هستید و یا قصد دارید از سنگ نمک استفاده کنید باید گفت مجموعه سنگ نمک هالیتو و سایت بازار سنگ نمک ایران، تمامی انواع سنگ نمک را برای فروش در اختیار مشتریان خود می‌گذارد.

انواع سنگ نمک که در مجموعه ما به فروش می رسد:

 • سنگ نمک دام
 • نمک خوراکی
 • سنگ نمک سختی گیر تصفیه خانه و موتورخانه و استخر
 • سنگ نمک معدنی گرمسار و سمنان
 • سنگ نمک احیای رزین
 • سنگ نمک دیگ بخار
 • انواع نمک صنعتی(شکری، پودری، صدفی، شیلاتی)
 • سنگ نمک برش خورده
 • سنگ نمک رنگی
 • سنگ نمک آبی
 • سنگ نمک دامی هیمالیا

فروش سنگ نمک

طبق آمار منتشر شده، بخش کوچکی از سنگ نمک استخراجی از معادن که اندازه‌ای در حدود ۶ درصد را به خود اختصاص می‌دهد برای مصارف خوراکی به کار برده می‌شود. مابقی که در حدود ۹۴ درصد را شامل می‌شوند، در صنایع دیگر کاربرد خواهد داشت.

فروش سنگ نمک

خرید و فروش سنگ نمک

با توجه به مسئله گفته شده می توان دریافت که خرید و فروش سنگ نمک در بازار جهانی، تنها بین معادن سنگ نمک و کارخانه‌های تولید نمک خوراکی نمی‌باشد و کارخانه‌های دیگری هم هستند که خریدار سنگ نمک می‌باشند.
سنگ نمک می‌تواند دارای درجه خلوص متفاوتی باشد. همین درجه خلوص متفاوت سنگ نمک سبب شده تا کاربرد آن در صنایع گوناگون متفاوت باشد.
سایت بازار سنگ نمک ایران، راهی ساده و آسان برای خرید انواع سنگ نمک می باشد.

کارخانه‌های تولیدی می‌توانند به راحتی، بهترین سنگ نمک را که متناسب با عملکرد آن ها می‌باشد، از این سایت خریداری نمایند.

 

فروش سنگ نمک

کاربرد سنگ نمک چیست؟

این سوالی است که معمولا از ما می‌پرسند که کاربرد سنگ نمک چیست؟ برای این منظور خلاصه وار برخی از کاربردهای سنگ نمک در پایین آورده شده است:

 • کارخانه‌های چرم سازی و دباغی
 • به عنوان جیره غذایی دام و طیور
 • در صنعت شیلات
 • در صنایع آلومینیوم سازی
 • صنعت لاستیک سازی
 • سختی گیری و از بین بردن رسوبات در تاسیسات صنعتی و خانگی
 • ساخت وسایل تزئینی
 • ساخت دیوارهای نمکی و آجر نمک
 • صنایع حفاری نفت و گاز
 • صنایع آرایشی و بهداشتی

برای اطلاعات بیشتر از نحوه استفاده سنگ نمک در این صنایع این لینک را ببینید.

 

فروش سنگ نمک

خرید سنگ نمک

اگر فروشنده یا تامین کننده سنگ نمک هستید و معدن سنگ نمک در اختیار دارید و یا کارگاه تولیدآباژور سنگ نمک و جاشمعی سنگ نمک دارید می‌توانید از طریق این صفحه اطلاعات خود را وارد کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

فروش سنگ نمک

نحوه تعیین قیمت سنگ نمک

آیا می‌دانید که قیمت سنگ نمک چگونه تعیین می‌شود؟ قیمت سنگ نمک تحت تاثیر چه عواملی است؟ برخی از عواملی که بر قیمت سنگ نمک تاثیر می‌گذارد از این قبیل است:

 • هزینه استخراج و بارگیری
 • هزینه حمل و نقل
 • میزان تناژ سفارش
 • کیفیت سنگ نمک
 • نوسانات بازار

هزینه‌های گفته شده در بالا از عوامل بسیار مهمی هستند که به طور مستقیم بر قیمت تمام شده و فروش سنگ نمک تاثیر دارند. البته علاوه بر هزینه‌های فوق، عوامل تاثیرگذار دیگری نیز وجود دارند که به طور غیر مستقیم بر قیمت سنگ نمک تاثیر گذارند.

فروش سنگ نمک

کیفیت سنگ نمک عامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت سنگ نمک

می‌دانید که سنگ نمک علاوه بر اینکه دارای سدیم و کلر می‌باشد، ممکن است در این بین، ناخالصی‌هایی را هم شامل شود. هرچه میزان این ناخالصی‌ها در سنگ نمک کمتر باشد، سنگ نمک خاصیت بیشتری داشته و کیفیت بالاتری را دارا می‌باشد.

با توجه به اینکه کیفیت با قیمت رابطه مستقیم دارد می‌توان گفت که هر چه کیفیت سنگ نمک بالا رود، قیمت آن در بازار فروش سنگ نمک افزایش پیدا خواهد کرد.
به طور مثال، سنگ نمکی که دارای درصد خلوص ۹۹ درصد می باشد و مناسب برای تولید نمک خوراکی است، در بازار فروش، قیمتی بیشتر از سنگ نمکی خواهد داشت که خلوص آن به اندازه کمتر از ۹۵ درصد بوده و نوعی سنگ نمک صنعتی شناخته می‌شود.

 

فروش سنگ نمک

یادداشت

کیفیت سنگ نمک بر قیمت آن تاثیر مستقیم دارد

بازار سنگ نمک ایران

اگر می‌خواهید بهترین سنگ نمک را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید و هزینه ها و زمان خرید را به میزان زیادی کاهش دهید، سایت بازار فروش سنگ نمک ایران امکان خرید اینترنتی سنگ نمک را برای شما فراهم آورده است.

داشتن معادن متعدد در شهر گرمسار این امکان را به مجموعه سنگ نمک هالیتو داده که با کیفیت ترین نوعسنگ نمک گرمسار را در اختیار داشته باشیم.

امکان تحویل سنگ نمک بنا به نیاز مشتری با کیفیتهای متفاوت وجود دارد.

دنبال کنید

برای دیدن قیمت انواع سنگ نمک اینجا را ببینید

هزینه اضافی پرداخت نکنید

خیلی از مواقع نیاز نیست که شما از باکیفیت ترین نوع سنگ نمک استفاده کنید. سنگ نمک با گرید پایینتر نیز کار شما را انجام خواهد داد. برای اینکه هزینه اضافی پرداخت نکنید با همکاران ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

فروش سنگ نمک

فروش سنگ نمک سختی گیر

از جمله کاربردهای سنگ نمک همانطور که گفته شد استفاده از سنگ نمک برای سختی گیری است که مهمترین ماده طبیعی جهت انجام سختی گیری و احیای رزین و تصفیه آب، سنگ نمک است.

البته اینکه شما از چه سنگ نمکی استفاده کنید نیز بسیار مهم است ولی توصیه اکید ما به شما این است که بخاطر ۵۰ یا ۱۰۰ هزار تومان رزین یا دیگ بخار چند ده میلیونی خود را به خطر نیندازید.

فروش سنگ نمک

مهمترین فاکتور یک سنگ نمک سختی گیر، عاری بودن از کلسیم و منیزیم است چرا که مهمترین اولویت یک عملیات سختی گیری از بین بردن دو عنصر کلسیم و منیزیم است که سبب ایجاد رسوبات شده‌اند.

ارسال رایگان سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو بهترین نوع سنگ نمک سختی گیر را به صورت رایگان در سراسر تهران به شما تحویل می‌دهد

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

یکی از بزرگترین فعالیت های مجموعه سنگ نمک هالیتو تولید سنگ نمک تزیینی است که در این زمینه این مجموعه رتبه نخست تولید سنگ نمک را در ایران دارد.

محصولات سنگ نمک تزیینی هالیتو علاوه بر داشتن کیفیت بسیار عالی، با قیمت بسیار ارزانی به دست خریدار عمده می‌رسد و ویژگی بسیار جالب این محصولات، داشتن بسته بندی جداگانه جهت هر کدام از آنهاست.

فروش سنگ نمک

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

همانطور که در بخش قبلی گفته شد مجموعه سنگ نمک هالیتو در زمینه تولید و فروش سنگ نمک تزیینی بزرگترین مرکز تولیدی در ایران است که در ادامه تصاویر تعدادی از پرفروشترین محصولات را مشاهده می‌کنید.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

از پر طرفدارترین کارهای سنگ نمک تزئینی سنگ نمک گوی است که علاوه بر ساخت و فرم و طراحی شکیل، با قیمت بسیار مناسبی نیز عرضه می‌شود.

سنگ نمک گوی در اکثر سایتها با قیمتهایی بالاتر از ۱۶۰ هزار تومان به فروش می‌رسد ولی در مجموعه سنگ نمک هالیتو گوی قطر ۱۵ سانتیمتر با پایه چوبی، با قیمت فقط ۱۰۵ هزار تومان عرضه می‌شود.

فروش سنگ نمک

همچنین اگر ساکن شهر تهران هستید با سفارش ۳ عدد سنگ نمک گوی بدون پرداخت هیچگونه هزینه پستی، سفارش خود را به رایگان درب منزل دریافت نمایید.

قیمت سنگ نمک خام

فروش سنگ نمک

قیمت انواع سنگ نمک تزئینی

قیمت سنگ نمک تزیینی
نام محصول قیمت نام محصول قیمت
سنگ نمک گوی پایه چوبی ۱۰۵۰۰۰ سنگ نمک گوی پایه نمکی ۹۵۰۰۰
مکعب ایستاده با پایه چوبی ۷۰۰۰۰ مکعب خوابیده با پایه چوبی ۷۰۰۰۰
سنگ نمک های برش خورده ۵۵۰۰۰ آباژور سنگ نمک ماهی ۸۵۰۰۰

قیمت سنگ نمک دامی

فروش سنگ نمک

یادداشت

پیشنهاد می‌شود برای اطلاعات بیشتر درباره سنگ نمک دامی این صفحه را ببینید.

نمایندگی سنگ نمک تزئینی در مشهد

شهر مشهد از جمله شهرهایی است که استقبال جهت خرید محصولات سنگ نمک تزئینی هالیتو در آن بسیار فراوان است لذا به همین منظور این مجموعه تصمیم به افتتاح نمایندگی خود در شهر مشهد نموده است.

از این پس می‌توانید به راحتی و در شهر مشهد به صورت مستقیم ضمن بازدید محصولات از نزدیک اقدام به خرید لوستر سنگ نمک مورد نظر نمایید.

برای اطلاع از آدرس نمایندگی مجموعه هالیتو در شهر مشهد تماس بگیرید.

فروش سنگ نمک

سنگ نمک برش خورده

از جمله سنگ نمک های برش خورده و بسیار زیبا که خواص درمانی فوق العاده‌ای دارد آجر نمک است که عمده ترین استفاده از آن برای ساخت اتاق نمک می‌باشد.

آجر نمک های هالیتو از سنگ نمک درمانی برش خورده و ساخته شده‌اند و دارای ابعادی کاملا دقیق و گونیا هستند که محیط اتاق نمک را کاملا یونیزه می‌کنند.

فروش سنگ نمک

جالب است بدانید تیم تخصصی مجموعه هالیتو بزرگترین سازنده اتاق غار نمک در ایران است که تعدادی از نمونه پروژه‌های اجرا شده را در ادامه مشاهده می‌نمایید.

فروش سنگ نمکفروش سنگ نمکفروش سنگ نمک

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *