سنگ نمک گرمسار

بازار خرید سنگ نمک گرمسار ویژه صادرات، سنگ نمک صورتی و نارنجی صادراتی، سنگ نمک سفید دامی، سنگ نمک آبی بسیار نایاب، ارسال سنگ نمک به سراسر دنیا با امکان تحویل در کشور مقصد.

سنگ نمک گرمسار

آشنایی با انواع سنگ نمک گرمسار

معادن سنگ نمک گرمسار را می توان از بهترین معادن نمک در جهان دانست زیرا به دلیل تنوع، درصد خلوص و خواص فوق العاده ای که دارند؛ مورد توجه زمین شناسان و اطبا طب سنتی و کارشناسان تغذیه قرار گرفته است.

سنگ نمک معادن گرمسار را می توان در انواع رنگ های

  • خاکستری
  • قرمز
  • صورتی
  • سفید
  • نارنجی
  • آبی
  • سیاه

مشاهده نمود و وجود عناصر معدنی مفید باعث تنوع رنگی در سنگ نمک های گرمسار شده است و همین موضوع باعث رونق بازار خرید و فروش سنگهای نمکی گرمسار شده است.

وجود رنگهای مختلف در سنگهای نمک علاوه بر اینکه کاربرد سنگ ها را در تولید لوازم تزیینی بیشتر کرده است؛ باعث کاربرد آنها در آشپزی نیز شده است، زیرا این املاح برای بدن مفید بوده و باعث خوشمزه‌تر شدن نمک نیز می گردند.

به عنوان مثال در سنگ نمک آبی شاهد حضور پر رنگ عنصر پتاسیم می باشیم که شادی بخش بوده و باعث شده تا نمک مزه خاص به خود بگیرد به طوری که از این سنگ نمک در آشپزخانه های مطرح اروپایی استفاده می شود.

سنگ نمک گرمسار

کارخانه نمک گرمسار

با افزایش استخراج از معادن نمک گرمسار و افزایش تجهیزات برای خرد کردن سنگ نمک های استخراج شده در معادن، اطراف معادن، کارخانجات صنعتی برای فرآوری و بسته بندی نمک در انواع مختلف به وجود آمده است.

این کارخانجات با توجه به کاربرد سنگ نمک، این کانی پر مصرف را در انواع صنعتی، خوراکی و دامی در اوزان مختلف و با مش های مختلف بسته بندی می نمایند.

سنگ نمک گرمسار

خرید سنگ نمک خوراکی معدنی

سنگ نمک خوراکی معدنی می تواند خواص بسیار ویژه ای برای بدن داشته باشد؛ به عنوان مثال این سنگ نمک های خوراکی معدنی حاوی کلسیم، منیزیم، پتاسیم و ید بوده و در نتیجه از بیماری هایی چون پوکی استخوان جلوگیری کرده و مصرف آن ها ضرری برای کلیه ها، قلب و عروق ندارد.

یادداشت

سنگ نمک کریستالی خالص ترین نوع سنگ نمک روی کره زمین است که استفاده گسترده ای جهت ساخت دارو دارد و در طب سنتی نیز به عنوان نسخه ای شفا بخش توصیه شده است

دقت نمایید که هر نوع سنگ نمک استخراج شده از معادن خوراکی نمی باشد بلکه سنگ نمک های استخراج شده باید در کارخانجات سنگ نمک از عناصر و فلزات سنگین چون جیوه پاکسازی شوند و سپس  توزیع شوند به همین سبب توصیه می شود، سنگ نمک خوراکی معدنی باید دارای مجوزهای لازمه باشد.

سنگ نمک گرمسار

فروش عمده سنگ نمک دامی

از دیگر کاربردهای سنگ نمک که همه با آن آشنایی دارند استفاده از آنها برای تولید نهاده‌ های مرغ و طیور و دام می باشد چرا که استفاده از سنگ نمک در خوراک دام ها باعث حفظ تعادل در بدن دام ها شده و از مرگ زودرس و بسیاری از بیماری ها در بین دام ها جلوگیری می کند.

یادداشت

یکی از کاربرد های سنگ نمک گرمسار، استفاده از آنها به عنوان خوراک دام می باشد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو انواع سنگ نمک دامی را جهت بازار داخل و خارج از کشور با قمیتهای متفاوت و تنوع گوناگون عرضه می کند

سنگ نمک گرمسار

بازار سنگ نمک گرمسار

به دلیل درصد خلوص بالا و وجود املاح معدنی و تنوع رنگی سنگ نمک بازار فروش و هدف هر کدام از سنگ نمک ها نیز متفاوت است لذا برای خرید سنگ نمک قبل از هرگونه اقدام می توانید از مجموعه سنگ نمک هالیتو مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سنگ نمک گرمسار

حمل و بارگیری سنگ نمک مهمتریم مقوله در حوزه فروش و حمل و نقل این محصول است کاری که به جرات می توان گفت تخصص برتر مجموعه هالیتو در این سالیان بوده است.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *