اتاق نمک درمانی

اولین مرکز مشاوره و طراحی رایگان اتاق نمک درمانی، قبل از شروع پروژه خود با ما در تماس باشید ما به صورت رایگان پروژه شما را طراحی خواهیم کرد تا با کمترین هزینه بهترین نتیجه را داشته باشید.

مجموعه سنگ نمک هالیتو با در نظر گرفتن شرایط بهداشتی و همچنین استانداردها، محصولات خود را عرضه می کند. باید بگوییم که مشتریان می توانند خیلی راحت طراحی اتاق نمک را با مشاوره ارائه شده از سوی کارشناسان ما انجام دهند.

البته اتاق نمک به دلیل دارا بودن تجهیزات گوناگون و همینطور شرایط خاصی که ایجاد می شود، با نرخ های متنوعی طراحی می شود که تمامی خدمات طراحی به صورت رایگان به مشتریان مجموعه هالیتو ارائه می گردد. به هر حال شما را در این نوشته با انواع اتاق نمک آشنا می کنیم.

اتاق نمک درمانی

جزئیاتی درباره اتاق نمک درمانی

قرار است جزئیاتی درباره اتاق نمک درمانی ارائه دهیم. این روش قدیمی ترین شیوه درمان بوده که نام علمی آن هالوتراپی می باشد. موسسین اصلی آن کشورهای اروپای شرقی بودند. ولی جالب است بدانید که به دو روش تر و خشک این اتاق ها آماده و قابل استفاده می گردند.

اما شاید بپرسید که این چه مزیت هایی دارد؟ باید گفت، تنفس در هوای اتاق نمک، جهت درمان بیماری های گوناگونی که در زیر عنوان می کنیم، مناسب است:

  • امراض تنفسی
  • پوستی
  • افسردگی
  • اضطراب

همانطور که می دانید‌، نمک یک ماده بسیار قوی ضد عفونی کننده به شمار می رود و از زمان های گذشته تا به امروز به همین دلیل خاصیت ضد میکروب بودنش، در امور مختلفی به کار گرفته می شود. دانه های این سنگ، تولید یون های منفی و ایجاد یون های متعادل را انجام می دهد که باعث تعادل در بدن انسان می شود.

اتاق نمک درمانی

پشینیان‌ بیشتر به غارها مملو از نمک برای درمان پناه می بردند؛ ولی با پیشرفت جهان، امروزه چنین فضاهایی ایجاد می شود که در طراحی های مدرن، سنتی و غیره ساخته می گردند. در اصل این اتاق ها، فضای پوشیده از آجرهای نمک هستند که محیطی کاملاً ایزوله محسوب می شوند.

همچنین برای طراحی اتاق ها از تجهیزاتی مثل ژنراتورهای و دستگاه های هواسازی استفاده می کنند که گرد نمک را در هوا پخش می نمایند.

مرکز تخصصی ساخت اتاق نمک درمانی

اگر به مرکز تخصصی اتاق نمک درمانی مراجعه نمایید، می توانید طرح های مختلفی را مشاهده کرده و در همین حال، به خوبی با این روش آشنایی حاصل کنید. مهندسان با تجربه ای در این حوزه فعالیت می کنند و با تجهیزات مدرن، بهترین اتاق ها را می سازند.

اما چنانچه شما هم علاقمند به این کار هستید و یا می خواهید که تا از هزینه های آن سر درآورید، می شود با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید. آنها به خوبی توضیحات مبسوطی ارائه می دهند و مدل های گوناگونی را نیز معرفی می کنند.

اتاق نمک درمانی

جالب است که مشاوره و حتی اجرای کار در هر شهری امکان پذیر بوده و برای این که از جزئیات بیشتر مطلع شوید، خوب است تا با این شماره ها تماس حاصل نمایید.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *