ارسال سنگ نمک خام به سراسر کشور به قیمت معدن، فروش سنگ نمک ویژه تهران و کرج، تحویل رایگان سنگ نمک در سراسر تهران، فروش سنگ نمک خام برای تولید سنگ نمک تزیینی.

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

در دنیای مدرن امروزی، طراحان دکوراسیون داخلی برای هر مشکلی که وجود دارد یک راهکار ارائه می‌دهند.

استفاده از سنگ های نمک تزیینی یک راه حل عالی برای تکمیل دکوراسیون فضای منزل است برخی از طراحان  سنگ نمک طبیعی را به عنوان سنگ نمک تزیینی استفاده می‌کنند در حالی که برخی دیگر سنگ نمک خام که روی آن با ظرافت کار شده است را برای استفاده در طراحی داخلی مورد استفاده قرار می‌دهند.

بسیاری از طراحان عاشق استفاده از چراغ خواب های تولید شده با سنگ نمک در طراحی هستند شما می‌توانید برای هر جشن مانند کریسمس، یلدا، سال نو و … چراغ نمکی طراحی شده با سنگ نمک تزیینی خاص خود را داشته باشید.

سنگ نمک خام

یادداشت

استفاده از سنگ نمک تزیینی یک راه حل عالی برای تکمیل دکوراسیون فضای منزل است.

با سنگ نمک تزیینی لامپ های بسیار زیبا و درخشنده‌ای تولید می‌شود که به خوبی می‌تواند فضای داخلی شما را تکمیل کند.

این سنگ ها با پایه های چوبی فوق‌العاده‌ای تزئین شده‌اند و به انتشار حس خلوص و پاکی در فضای داخلی منزل شما کمک زیادی خواهند کرد.

سنگ نمک خام

برخی از محصولات حاصل از سنگ نمک تزئینی شامل گوی سنگ نمک، سنگ نمک کاسه، سنگ نمک وان یکاد با پایه ها و شکل های جذاب توسط مجموعه هالیتو تولید می‌شود.

این سنگ نمک های تزئینی هم برای فضاهای داخلی رسمی و اداری کاربرد دارد و هم می‌تواند برای فضاهای غیر رسمی و منزل مورد استفاده قرار گیرد ولی نکته مشترک همه آنها این است که استفاده از آن ها در هر محیطی می‌تواند به افزایش خلاقیت و نبوغ دکوراسیون کمک کند ضمن اینکه سنگ های نمک اثر مثبتی روی سلامتی انسان نیز دارد.

سنگ نمک خام

برای مثال بلورهای درخشنده سنگ نمک دارای یون های منفی هستند وقتی به این ذرات نور می‌تابد انرژی طبیعی تولید می‌کنند اگر چه این فرایند با چشم قابل دیدن نیست ولی این چرخه می‌تواند بارها در سنگ نمک اتفاق بیافتد و این شارژ الکتریکی ایجاد شده در کنار بدن انسان به تقویت سیستم ایمنی بدن،  غدد فوق کلیوی و تیروئید کمک می‌کند و سبب ایجاد آرامش در فرد می‌شود.

سنگ نمک با بهبود کیفیت محیط می‌تواند فضای کاری بدون استرسی را برای افراد فراهم کند انواع سنگ های نمک تزئینی تولید شده در هالیتو تطبیق پذیری فوق‌العاده‌ای با طراحی داخلی دارند و استفاده از آن در دکوراسیون داخلی آزادی لازم را در انتخاب سایر اجزای دکوراسیون به طراح می‌دهد و او را محدود نمی‌کند و زیبایی فضا با استفاده از این لامپ ها دو چندان می‌شود.

فروش سنگ نمک در کرج

با توجه به شکل زیبا و جذاب لامپ های نمکی و آگاهی مردم نسبت به اثرات مثبت این لامپ ها روی سلامتی افراد زیادی به دنبال تهیه انواع سنگ های نمک اصل هستند.

این امر به ویژه در شهرهای بزرگ و صنعتی مانند کرج و اصفهان و تهران که پر از دود و انواع آلودگی هست، بیشتر متداول است. ممکن است خیلی ها تعجب کنند که چگونه یک لامپ نمکی کوچک می‌تواند به کاهش آلودگی های محیط کمک کند اما باید بگوییم که تحقیقات زیادی در این خصوص صورت گرفته است و اثرات مثبت این لامپ ها بر افزایش کیفیت سلامت محیط به اثبات رسیده است ضمن اینکه درخشش زیبای این لامپ ها آرامش خاصی را در افراد ایجاد می‌کنند.

به دلیل تقاضای زیاد لامپ های نمکی توسط ساکنین شهرهای بزرگی چون کرج و اصفهان مجموعه هالیتو اقدام به اعطای نمایندگی سنگ نمک در این شهرها نموده است.

چنانچه علاقه‌مند به استفاده از مزایای این لامپ های زیبا و فروش آنها هستید می‌توانید برای دریافت نمایندگی محصولات هالیتو با ما تماس بگیرید.

سنگ نمک خام

برای بهره‌گیری بیشتر از خواص فوق‌العاده سنگ نمک درمانی می‌توانید این چراغ خوابها را در اتاق خواب کودک، اتاق مطالعه، اتاق خواب خود و اتاق پذیرایی استفاده کنید تا هوا را برای شما تصفیه کند.

خرید سنگ نمک خام

منظور از سنگ نمک های خام کلوخه های طبیعی سنگ نمک هستند که از معادن استخراج می‌شوند و هیچگونه عملیات تصفیه ای روی آن ها صورت نگرفته است این سنگ نمک ها به رنگ های سفید، قرمز، نارنجی و سیاه وجود دارند.

سنگ نمک خام

محصولات حاصل از سنگ نمک در کره جنوبی، ترکیه، بنگلادش و وانواتو بسیار پر طرفدار هستند خوب است بدانید ۱۱۸۳ تامین کننده سنگ نمک در دنیا وجود دارد که بیشتر آن ها در آسیا واقع شده‌اند.

کشورهای اصلی تامین کننده سنگ نمک ایران، پاکستان، چین، آمریکا و روسیه ولی در خصوص سنگ نمک فقط میزان استخراج مهم نیست بلکه کیفیت حرف اصلی را می‌زند به طور مثال کشور روسیه که از دارندگان سنگ نمک عمده در دنیاست ولی به قدری سنگ نمک های استخراج شده بی کیفیت می باشند که سنگ نمک خود را از ایران تامین می‌کنند و همین درباره کشور ترکیه نیز وجود دارد.

یکی از فعالیت‌های اساسی مجموعه سنگ نمک هالیتو استخراج و عرضه سنگ نمک خام و طبیعی می‌باشد.

این مجموعه با کیفیت ترین نوع سنگ نمک را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد و تداوم صادرات و خرید از سمت مشتریان چندین ساله نشانگر کیفیت محصولات ارسال شده است.

سنگ نمک خام

از آنجا که صادرات سنگ نمک امری کاملا تخصصی است و بسته بندی و همچنین نحوه ارسال تاثیر بسزایی در جلب رضایت مشتری دارد مجموعه هالیتو با سابقه طولانی صادرات سنگ نمک تجربه ارزشمندی در حوزه صادرات این محصول دارد.

بازار سنگ نمک

سنگ نمک خام کاربردهای زیادی دارد برای مثال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تهیه نمک خوراکی
 • چرم سازی و دباغی
 • زیتون گیری
 • حفاری
 • پتروشیمی
 • سختی گیری و تصفیه آب
 • آلومینیوم سازی
 • و….

به کار می‌رود بنابراین کاربرد سنگ نمک در تمام صنایع کاربرد بسیار زیادی دارد و بدون آن بسیاری از چرخه‌های صنعتی به درستی پیش نخواهد رفت.

سنگ نمک خام

در ادامه به توضیح در خصوص انواع محصولات حاصل از سنگ نمک خام که در صنعت کاربرد دارد، می‌پردازیم.

فروش سنگ نمک سختی گیر

آب به طور طبیعی دارای ناخالصی هایی چون عناصر کلسیم، منیزیم و .. می‌باشد که وجود این عناصر در صنعت به دستگاه‌های مختلف مانند برج های خنک کننده آبی، دیگ های بخار، بویلر و راکتورهای حرارتی آسیب می‌زند به همین جهت لازم است سختی آب توسط دستگاه سختی گیر رزینی گرفته و سپس مورد استفاده قرار بگیرد.

رزین دستگاه بعد مدتی استفاده اشباع می‌شود و لازم است دوباره احیا شود و برای احیای رزین از محلول غلیظ آب و نمک استفاده می‌شود.

نمک های معمول موجود در بازار به دلیل داشتن ید به هیچ وجه برای احیای رزین کاربرد ندارد چون ید سبب از بین رفتن رزین موجود در دستگاه سختی گیر خواهد شد.

بهترین نوع نمک برای احیا رزین دستگاه سختی گیر استفاده از سنگ نمک بدون کلسیم و منیزیم است.

سنگ نمک خام

برای خرید سنگ نمک سختی گیر اعلاء بدون کلسیم و منیزیم تحویل رایگان در سراسر تهران با ما تماس بگیرید.

خرید سنگ نمک صنعتی

سنگ نمک صنعتی دارای مقدار زیادی سدیم و کلر است و بسته به عناصر تشکیل دهنده اش به انواع مختلفی تقسیم می‌شود.

رنگ سنگ نمک صنعتی تعیین کننده میزان خلوص آن می‌باشد مقدار کلرید سنگ نمک صنعتی بین ۹۰ تا ۹۹ درصد است.

نوع صنعت و دستگاه‌های که قرار است سنگ را در آن مورد استفاده قرار دهید برای خرید سنگ نمک صنعتی فوق العاده اثرگذار است لذا قبل از هرگونه اقدام با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

پیشنهاد می‌شود

برای داشتن اطلاعات کامل درباره انواع سنگ نمک گرمسار پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید

نمک شیلاتی چیست؟

نمک های موجود در بازار به دو دسته کلی زیر تقسیم می‌شوند:

 • صنعتی
 • خوراکی

نمک شیلاتی که به اسم نمک نخودی نیز شناخته می‌شود از جمله نمک های صنعتی به حساب می‌آید.

به طور کلی همیشه به یاد داشته باشید نمک صنعتی نمکی است که تصفیه نشده باشد و میزان خلوص آن اصلا مهم نیست بر همین اساس نمک شیلاتی نیز جزو دسته نمک های صنعتی دسته بندی می‌شود.

سنگ نمک خام

نمک شیلاتی از جمله نمک های است که حتی در ساختمان سازی نیز کاربرد دارد و برای محکم کردن پی ساختمان استفاده می‌شود.

از طرفی دیگر این نمک برای زیتون گیری و تولید فسفات نیز به وفور استفاده می‌شود البته نمک شیلاتی خود به دو دسته کلی زیر تقسیم می‌شود

 • شیلاتی معمولی
 • شیلاتی والس

نمک شیلاتی والس بالاترین میزان کیفیت را دارد و فاقد هر گونه ناخالصی است و بیشتر مناسب صنایع تولیدی است ضمن اینکه این نمک برای سختی گیری و تصفیه آب نیز بسیار زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یادداشت

نمک شیلاتی والس نام از دستگاهی به همین نام یعنی والس گرفته شده است

نمک شیلاتی والس مجموعه هالیتو در نوع خود بسیار بینظیر است و محصولی است که بیشترین مقدار آن صادر می‌گردد و دلیل اصلی این موضوع کیفیت و خلوص بالا و از سویی یک دست بودن این نمک است.

سنگ نمک خام

آشنایی با نمک پودری

نمک پودری نرم ترین نوع نمک های صنعتی است و از نظر ظاهری کاملا شبیه به آرد است و ویژگی بسیار مهم آن جذب رطوبت است لذا مشتریان آن اکثر صنایعی هستند که قصد از بین بردن حتی کوچکترین میزان رطوبت را دارند.

یکی از موارد استفاده نمک پودری که شاید برایتان جالب باشد برای تولید تخمه و آجیل پودری است و در این حوزه بسیار پر استفاده است.

سنگ نمک خام

البته نمک پودری مشکلاتی نیز به همراه دارد و آن هم به دلیل اینکه بسیار به رطوبت حساس است تولید آن در فصل زمستان کمتر از تابستان است چرا که رطوبت بالا مانع از تولید بسیار زیاد این محصول خواهد شد.

البته تمامی نمک های پودری مجموعه هالیتو در کیسه های لمینت بسته بندی می‌شوند و همین امر سبب می‌شود تا اندازه‌ای جلوی ورود رطوبت به درون کیسه گرفته شود ولی در نظر داشته باشید نمک پودری را برای مدت زمان طولانی خصوص اگر در فصل زمستان باشید نمی‌توان نگه داشت و باید آن را مصرف کرد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *