اتاق نمک

اجرای اتاق نمک متا استاندارد، با توجه به فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا و بر اساس اصول و دستورالعمل های بهداشتی صورت می گیرد و همچنین، در سبک های مختلفی، از جمله سبک سنتی مدرن طراحی می گردد.

یکی از نکات مهمی که در اجرای اتاق نمک استاندارد باید به آن توجه ویژه ای شود و از نظر بهداشتی بسیار حائز اهمیت می باشد، استفاده از دستگاه های هواساز و به روز است، که عمل پخش کردن نمک را به خوبی انجام دهد.

اتاق نمک متا

منظور از اتاق نمک چیست؟

نمک درمانی، یکی از شیوه های درمانی قدیمی است، که استفاده از آن از قدیم آغاز شده است و تاثیر بسزایی را در سلامتی افراد ایفا می کند. در همین راستا، برای بهره گیری بالا و بازده بهتر، از اتاق نمک متا استفاده می شود.

به دلیل اینکه، نمک خود به تنهایی هم خاصیت ضد میکروبی و هم خاصیت ضد باکتریایی دارد و بدن را به طور کامل ضد عفونی می کند. در حال حاضر، این اتاق. به دو روش خشک و روش تر طراحی می گردد، که هر کدام از آن ها، ویژگی ها و مزایای مختص به خود را دارند.

اتاق نمک به روش خشک، بدین صورت است که در اتاق مورد نظر که عاری از رطوبت است، از دستگاه ژنراتور استفاده می شود. دمای محیط، در حد معینی تنظیم می گردد و ژنراتور ذرات نمک را در فضای اتاق پخش می کند. این ذرات، مواد و ترکیبات سمی موجود در سیستم تنفسی افراد را از بین می برد و التهابات ناشی از بیماری های تنفسی را کاهش می دهد.

اتاق نمک به شیوه تر، همانطور که از نام آن مشخص است، همراه با رطوبت و آب است. در این روش، ذرات نمک به وسیله اسپری های مخصوصی در هوا توزیع می گردد و سپس مورد تبخیر قرار می گیرند.

استفاده از اتاق نمک چه به شیوه تر و چه به روش خشک مزیت های زیادی دارد. از جمله می توان به سم زدایی از بدن و بخصوص سیستم تنفسی، تنظیم سطح انرژی و قند خون، تامین مواد معدنی مورد نیاز بدن و غیره اشاره کرد.

اتاق نمک متا

تولید اتاق نمک در دل فیروزکوه

تولید اتاق نمک متا در دل فیروز کوه، با استفاده از سنگ های نمک کریستالی و مرغوب و در ابعاد و رنگ بندی های متنوع و همچنین، در سبک های طراحی بسیار ویژه و خاص با استفاده از دستگاه ها و متد های روز دنیا امکان می پذیرد و بسیاری از افراد جهت استفاده از مزایا و خدمات آن، می توانند از این اتاق ها استفاده نمایند.

اتاق نمک متا

تمام مراحل تولید این اتاق ها و نحوه قرار گیری دستگاه ها در آن ها، تحت نظر کارشناسان و متخصصان انجام می پذیرد و از این رو، از نظر کارایی، در سطح بسیار بالایی قرار دارد و میکروب زدایی و ضد عفونی کردن بدن به بهترین شکل در اتاق نمک متا اجرا می گردد.

منبع: بازار خرید و فروش سنگ نمک

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *