آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک هالیتو خرید و فروش تک و عمده، آباژور سنگ نمک گوی، سنگ نمک کاسه، چراغ خواب سنگ نمک آبی، فروش ویژه جهت شهر تهران، ارسال تکی و عمده محصولات به داخل و خارج از کشور.

تعدادی از طرح های بسیار پرفروش آباژور سنگ نمک هالیتو

طرح های زیبا و چشم نواز آباژورهای سنگ نمک هالیتو جلوه‌ای بسیار زیبا به منزل شما می‌بخشد مجموعه سنگ نمک هالیتو طرح‌های آباژور سنگ نمک خود را از سنگ نمک کاملا خالص تولید و عرضه می‌کند.

آباژورهای سنگ نمک هالیتو به دلیل کیفیت بسیار بالای سنگ نمک خود ، برش های بسیار حرفه ای اساتید چیره دست ، بسته بندی مناسب زمان ارسال، همواره رضایت مشتری را در پی داشته است.

در ادامه تعدادی از پرفروشترین آباژورهای سنگ نمک مجموعه هالیتو به شما معرفی می‌شود.

آباژور سنگ نمک گل رز

آباژور سنگ نمک گل رز با هنرمندی بسیار فراوان ساخته و عرضه می‌شود. این آباژور در میان خانمها خیلی پرطرفدار است.

طول و ارتفاع این کار ۱۵ در ۲۵ و دارای ضخامت ۵ سانتیمتر است.

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک گوی

آباژور سنگ نمک گوی با سطحی کاملا صیقلی و یکنواخت ، بر روی پایه چوبی بسیار شکیل و زیباست. این آباژور شاید پرفروشترین آباژور سنگ نمک مجموعه هالیتو باشد.

برای روشنایی درون این چراغ خواب سنگ نمک ، از لامپ LED استفاده شده است.

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک هرم

سنگ نمک به شکل هرم مشتریان زیادی در میان افرادی دارد که یوگا کار می‌کنند. هرم همواره منبع قدرت و انرژی محسوب می‌شود.

قرار گیری آباژور سنگ نمکی هرم جلوه زیبایی را به دکوراسیون محیط می‌بخشد.

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک کاسه

یکی از طرح هایی که مشتریان زیادی دارد آباژور سنگ نمک کاسه است. آباژورهای سنگ نمک کاسه و گوی سخت ترین مراحل برش را دارند.

تولید سنگ نمک کاسه مشکل و زمان بر است. سنگ نمک های کاسه به صورت آباژور و یا خام نیز امکان ارسال دارد.

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک برش خورده

علاوه بر طرح های فوق که نام برده شد برخی از طرح های برش خورده با شکل و فرم مشخصی هستند که طرفداران زیادی دارند.

این طرح ها که قابلیت چسباندن اذکار مذهبی مانند آیت الکرسی ، وان یکاد و چهار قل را دارد بسیار پر فروش است.

البته ناگفته نماند طرح های برش خورده به صورت بدون برچسب و سیم و لامپ نیز بنا به نیاز مشتری ارسال می‌شود.

آباژور سنگ نمک

 

آباژور سنگ نمک صخره ای

سنگ نمک های صخره ای در اصل، شکل طبیعی و دست نخورده سنگ نمک هستند. سنگ نمک های صخره ای پس از برشهای سطحی و زیرین آماده چسباندن انواع تصاویر دلخواه هستند.

جدیدا به دلیل اینکه سنگ نمک های فله ، تبدیل به سنگ نمک ورقه ای می‌شوند، سنگ نمک صخره ای کمیاب و گرانتر از قبل شده است.

آباژور سنگ نمک

 

استفاده از سنگ نمک خالص برای ساخت آباژور سنگ نمک

همانطور که می‌دانید آباژور سنگ نمک وقتی مورد استفاده قرار می‌گیرد شروع به انجام عملیات تبادل یونی می‌کند.

این عملیات تبادل یونی منجر به پاکسازی محیط اطرف شده و در این میان هر چه خلوص سنگ نمک بیشتر باشد اثر بخشی و فواید آن بر بدن انسان نیز بیشتر خواهد بود.

آباژور سنگ نمک

به همین منظور و برای بهره گیری از خواص سنگ نمک ، مجموعه هالیتو آباژور سنگ نمک را از خوش فرم ترین سنگ‌های نمک با خلوص بالا انتخاب و تولید می‌کند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]مجموعه هالیتو از سنگ نمک با خلوص بالا برای تولید آباژورهای سنگ نمک استفاده می‌کند[/box]

استادکاران ما از سنگ نمک، انواع آباژور زیبا و درجه یک را تهیه می‌کنند که برای استفاده در دکوراسیون منزل و محل کار بسیار مناسب است.

چرا آباژور سنگ نمک بخرم؟

آباژورهای سنگ نمک به دلیل اینکه از سنگ نمک ساخته شده‌اند و دارای ساختار نمکی هستند همان خواص مفید سنگ نمک را دارا هستند.

این نوع از آبازورها برای اینکه خواص خود را فضای اطراف منتشر کنند می‌بایست در معرض منبع نور قرار بگیرند. به همین دلیل درون این آباژورها از منبع نور استفاده می‌شود.

آباژور سنگ نمک

یکی دیگر از خواص آباژور سنگ نمک جذب گرد و خاک محیط است. سنگ نمک آلودگی محیط را به خود جذب کرده و با انتشار یون منفی فضای شادابی را ایجاد می‌کند.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

جهت خرید انواع آباژور سنگ نمک در تهران و سایر شهرها با کیفیت استاندارد کافیست از این صفحه کارهای ساخته شده در مجموعه ما را ببینید و سفارش دهید.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]برای اطلاع از قیمت عمده محصولات با شماره ۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸ تماس بگیرید[/box]

آباژور سنگ نمک

دیگر فواید آباژورهای سنگ نمک

در کل سنگ نمک و اشکال ساخته شده با آن مثل آباژورها و یا شمعدانی‌ها دارای خواص زیادی هستند که برخی از آنها موارد ذیل هستند:

 • برای افرادی که آسم دارند مناسب است
 • برای آرامش اعصاب بسیار مفید است
 • افرادی که دیر به خواب می‌روند با قرار دادن سنگ نمک کنار تخت خواب راحت تر می خوابند
 • افراد سیگاری در محلی که سیگار می‌کشند آباژور سنگ نمک بگذارند که آلودگی‌ها را جذب کند

آباژور سنگ نمک

یون درمانی چیست؟

اکنون که صحبت از خواص بینظیر و بسیار زیاد چراغ های سنگ نمک شد جالب است توجه شما را به این موضوع معطوف کنیم که یون درمانی در سطوح بالا در کشور چین تدریس می‌شود و حتی مدرک دکترای یون درمانی به افراد اعطا می‌شود.

یکی از نقاط عطفی که در تاریخ بشریت وجود دارد توجه مردمان هزاران سال پیش از ما به خواص بینظیر معادن نمک بوده است و راز سلامتی و طول عمر را گذراندن مدت زمانی درون این غارها می‌دانستند.

آباژور سنگ نمک

در حقیقت عاملی که سبب می‌شد مردمان آن روزگاران سلامتی خود را بازیابند در اصطلاح امروزی به تبادل یونی معروف است به طوریکه یونهای مثبت که حاوی ناراحتی، افسردگی، مریضی و آلودگی هستند را دور کرده و یونهای منفی که شادی و سلامتی را به همراه دارند جایگزین می‌کنند.

به چنین عملی تبادیل یونی گفته می‌شود و امروزه به ویژه به وسیله اتاق نمک و غار نمک سعی می‌شود از طریق یون درمانی به بهبود وضعیت بیماران کمک کنند.

آباژور سنگ نمک

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]برای داشتن اطلاعات کامل در خصوص اتاق نمک و غار نمک پیشنهاد می‌شود این صفحه را ببینید[/box]

کشورهای روسیه، لهستان و اوکراین از پیشگامان نمک درمانی به وسیله غار نمک های طبیعی هستند و کشورهای دیگر شاید با فاصله بیشتری بعد از این کشورها قرار دارند.

سنگ نمک شب خواب مدل گوی آبی

برای داشتن منزلی بسیار زیبا ما برای شما یک پیشنهاد بسیار جذاب داریم یقینا تاکنون مدل های بسیار زیادی را از گوی سنگ نمک در بازار دیده‌اید ولی شاید هیچکدام به زیبایی گوی سنگ نمک به رنگ آبی نباشد و شاید اصلا تاکنون گوی آبی را از نزدیک ندیده باشید.

به همین جهت مجموعه سنگ نمک هالیتو برای اولین بار در ایران اقدام به تولید گوی سنگ نمک آبی کرده که بسیار زیبا، جذاب و پرطرفدار است.

برای سفارش گوی سنگ نمک آبی تماس بگیرید همچنین این محصول به صورت تکی و عمده عرضه می‌شود.

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک طرح ماه و ستاره

یکی دیگر از محصولات بسیار پر فروش آباژور سنگ نمک طرح ماه و ستاره است که جلوه بسیار زیبایی را در محیط ایجاد خواهد کرد.

این محصول همراه با آیات قرآنی عرضه می‌شود که برای دور کردن اثر چشم زخم بسیار مفید است.

آباژور سنگ نمک

کاسه سنگ نمک

کاسه سنگ نمک یا سنگ نمک کاسه تولید آن بسیار مشکل است چرا که نیاز به سنگ نمک مخصوص و از سویی دیگر هنرمندی فراوانی را می‌طلبد.

ما علاوه بر اینکه کاسه را در شکل و فرمهای مختلفی تولید می‌کنیم درون آن را نیز از سنگ نمک مکعبی که مانند حبه قند است پر کرده و به شما تقدیم می‌کنیم.

آباژور سنگ نمک

چاپ طرح روی سنگ نمک

اگر دوست دارید تصاویر خود و افرادی را که دوستشان دارید بر روی سنگ نمک چاپ کنید و یا می‌خواهید به شخص خاصی آن را هدیه بدهید کافیست تصویر مورد نظر خود را برای ما بفرستید ما عکس شما را به شکلی بسیار زیبا بر روی سنگ نمک چاپ کرده و برایتان ارسال می‌کنیم.

عکس مورد نظر پس از چاپ مانند یک شیشه است به طوری که اصلا به نظر نمی‌رسد عکس بر روی سنگ نمک چاپ شده بلکه جزیی از آن خواهد شد.

آباژور سنگ نمک

چراغ نمکی مدل کوبیک

سنگ نمک چراغ خواب یا چراغ نمکی مدل کوبیک اکثرا در میان قشر جوان طرفدار بسیار زیادی را دارد.

از آنجا که ما کوبیکهای خود را با پایه چوبی تولید می‌کنیم همین مورد سبب شده طرفداران این مجموعه نیز بسیار زیاد باشد.

کوبیکهای ما در ابعاد ۱۵*۱۵*۱۵ عرضه می‌شود که با اضافه شدن پایه چوبی به زیر آن بزرگتر نیز خواهد شد ضمن اینکه ابعاد بزرگتر وزن بیشتری خواهد داشت و حمل و نقل آن مشکلتر می‌شود.

آباژور سنگ نمک

سنگ نمک تزئینی مشهد

برای هم میهنان عزیز ساکن شهر مشهد که متقاضی خرید محصولات سنگ نمک تزئینی هستند شرایطی را فراهم آورده‌ایم که در شهر خودشان بتوانند محصولات تزئینی و درمانی ما را خریداری نمایند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آباژور سنگ نمک

قیمت گوی سنگ نمک

آباژور سنگ نمک

قیمت نمک سنگی مخصوص برش

اگر شما که خواننده این مطلب هستید کارگاه برش سنگ نمک دارید و قصد تهیه سنگ نمک را دارید باید بدانید که هر سنگ نمکی جهت برش مناسب نیست و الزاما باید چگالی بالایی داشته باشد و گرنه پرتی شما بسیار زیاد خواهد بود.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه قبل از شروع عملیات برش سنگ نمک می‌بایست سنگ نمک مناسب این کار را انتخاب کنید.[/box]

مجموعه سنگ نمک هالیتو سنگ نمک سفید یخی با چگالی بسیار بالا را به شما پیشنهاد می‌کند و به جرئت این سنگ نمک را نمی‌توانید هیچ جای دیگر پیدا کنید.

آباژور سنگ نمک

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]خرید سنگ نمک یخی مخصوص برش
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی[/box]

سنگ نمک رنگی را از کجا بخریم

سنگ نمک های رنگی معمولا کمیابتر از سنگ نمک های سفید رنگ هستند چرا که سلیقه خریداران ایرانی با سایر خریداران متفاوت است.

در ایران اکثرا ترجیح می‌دهند از سنگ نمک سفید برای دکوری یا آباژور سنگ نمک استفاده کنند ولی این موضوع در خصوص خارج از ایران متفاوت است و بیشتر گرایش به سنگ نمک نارنجی و قرمز وجود دارد.

آباژور سنگ نمک آباژور سنگ نمک

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]این مطلب را نیز ببینید سنگ نمک را از کجا بخریم[/box]

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده و دارنده سنگ نمک رنگی اعم از قرمز و نارنجی است چرا که معدن سنگ نمک این مجموعه در خاورمیانه بیشترین میزان استخراج ماهانه سنگ نمک را دارد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]اگر قصد خرید و صادرات سنگ نمک رنگی را دارید با ما تماس بگیرید[/box]

اعطای نمایندگی فروش سنگ نمک در کرج

مجموعه هالیتو نمایندگی فروش سنگ نمک را در کرج به افراد واجد شرایط واگذار می‌کند لذا اگر قصد خرید سنگ نمک و پخش آن را در شهر کرج و شهرهای اطراف دارید با ما تماس بگیرید.

آباژور سنگ نمک

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

اگر قصد خرید محصولات سنگ نمک تزیینی را دارید همواره پیشنهاد ما به شما خرید عمده است چرا که مجموعه هالیتو قیمتهای محصولات خود را به صورت عمده و بسیار مناسب عرضه می‌کند.

برای اطلاع از قیمتهای عمده محصولات با ما تماس بگیرید ضمن اینکه تمامی سفارشات مشتریان هر کدالم در یک بسته بندی جداگانه و به مقصد ارسال خواهد شد و ما هیچگاه سفارشات مشتریان را در کارتن موزی ارسال نمی‌کنیم.

آباژور سنگ نمک

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]برای آشنایی بیشتر با سنگ نمک های تزیینی از این صفحه دیدن کنید[/box]

بازار سنگ نمک تزیینی

مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگترین مجموعه تولید کننده سنگ نمک تزیینی در ایران، طیف گسترده‌ای از محصولات را روانه بازار می‌کند و علاوه بر ساخت سنگ نمک تزیینی بزرگترین سازنده اتاق غار نمک در ایران نیز می‌باشد.

آباژور سنگ نمک

برای آشنایی با فعالیتهای مجموعه تنها گوشه‌ای از فعالیتهای مجموعه هالیتو را به اختصار بیان می‌کنیم:

 • استخراج سنگ نمک
 • صادرات سنگ نمک سفید قرمز و نارنجی
 • بزرگترین تامین کننده سنگ نمک آبی
 • بزرگترین تولید کننده آباژور سنگ نمک و چراغ خواب سنگ نمک
 • بزرگترین تولید کننده آجر نمک در ایران
 • تامین کننده وصادر کننده انواع نمک دانه بندی
 • صادر کننده نمک خوراکی
 • تنهاترین تیم تخصصی ساخت اتاق غار نمک
 • و…

بخشی از فعالیتهای مجموعه هالیتو بود که بیان شد برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص خرید و صادرات سنگ نمک با ما تماس بگیرید.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *